UROLOGIE

Sem můžete psát Vaše dotazy. Dotazy pokládáte ostatním členům fóra - většinou pacientům.
Stejně tak sem můžete psát vaše zkušenosti pro ostatní pacienty.
Pokud se váš dotaz týká konkrétního příspvěku například v rubrice Novinky, tak piště tam.
****************************************************************
Dotazy pište přímo sem do fóra. Neposílejte dotazy mě, nejsem lékař. Máte větší pravděpodobnost, že na váš konkrétní problém odpoví někdo, kdo s ním má zkušenost.
****************************************************************
Upozornění: Roztroušená skleróza je nemoc, která může mít u každého zcela rozdílný průběh. Někdo může mít do měsíce i bez jakékoliv léčby remisi(zlepšení) a někdo jiný může mít i s léčbou do měsíce naopak relaps. Existují pacienti, kteří si mohou myslet nejen podvodně, ale klidně i v dobré víře, že za jejich remisi může nějaký jejich experiment, nebo nějaká látka kterou užívali. Ve skutečnosti by ke zlepšení došlo i bez léčby a třeba možná i dřív. Účinnost léčby se dá ověřit pouze ve vědecké studii na větším množství různých pacientů.
Berte to prosím při čtení tohoto podfóra v úvahu.

UROLOGIE

Příspěvekod Evča » 13 zář 2013 16:32

Několik let jsem sledovaná na urologické klinice Vinohrady v RS poradně.Lékař skončil,poradna je zrušená,jsem nucená najít si nového.
Nemá někdo tip na urologa,který se specializuje RS?
Díky a všem přeji hezký víkend .
Evča
 
Příspěvky: 7
Registrován: 31 kvě 2013 15:24

Re: UROLOGIE

Příspěvekod vychodocech » 13 zář 2013 18:55

Já jsem taky měnil urologa, a nakonec jsem skončil na soukromé urologické klinice na senovážném náměstí.
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12

Re: UROLOGIE

Příspěvekod schutzmeister@iex.cz » 07 led 2014 13:30

Nemá někdo tip na urologa,který se specializuje RS?
[/quote]
VFN Karlák, pí. Pichlíková - objednání 224967068 jen PO po 10.ooh - super, 100% spokojenost, jen asi objednání přes RS centrum Karlák, ale to nevím jistě, dlouho jsme se tam nemohli dostat, staršný telefoní spojení, nutno vytrvat.
schutzmeister@iex.cz
 
Příspěvky: 306
Registrován: 06 led 2014 19:42

Re: UROLOGIE

Příspěvekod Evča » 19 říj 2016 18:56

Prosím,neví někdo,kde ordinuje Mudr.Zdeněk Otava - UROLOG.
Docházela jsem k němu řadu let,naposledy urologie poliklinika Budějovická.
Nemohu sehnat kontakt ani přes neurologii Královské Vinohrady.
Neléčíte se někdo u něj? DĚKUJI
Evča
 
Příspěvky: 7
Registrován: 31 kvě 2013 15:24

Re: UROLOGIE

Příspěvekod vychodocech » 20 říj 2016 00:52

zkus tohle (dole v odkazu jsou adresy jeho působení): https://www.znamylekar.cz/zdenek-otava- ... olog/praha
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12

Re: UROLOGIE

Příspěvekod Leena » 20 říj 2016 14:10

Zdravím, čekám mě vyšetření na urologii, můžu se zeptat jak to přibližně probíhá a zda se urgentní mikce pomocí léku nějak zlěpší? Nějaké zkušenosti na podělení? Předem děkuji za informace.
Leena
 
Příspěvky: 11
Registrován: 28 dub 2014 08:45

Re: UROLOGIE

Příspěvekod masha » 20 říj 2016 14:24

Leena píše:Zdravím, čekám mě vyšetření na urologii, můžu se zeptat jak to přibližně probíhá a zda se urgentní mikce pomocí léku nějak zlěpší? Nějaké zkušenosti na podělení? Předem děkuji za informace.


Ahoj, já měla taky problemy s urgencí - vyšetření na urologii bylo u mě jen pomocí ultrazvuku (před vymočením a po, kdy zjistili zbytkový objem). Léky jsem nebrala, ale chodila na rehabilitace se zaměřením na panevni dno - DNS a cvičení mi hodně pomohli asi i díky tomu, že člověk pak věří, že to udrží a nakonec to fakt udrží ;)
masha
 
Příspěvky: 44
Registrován: 29 led 2014 00:31

Re: UROLOGIE

Příspěvekod Evča » 21 říj 2016 19:34

Díky,tento odkaz jsem již zkoušela,ale bohužel bez výsedku :(
Evča
 
Příspěvky: 7
Registrován: 31 kvě 2013 15:24

Re: UROLOGIE

Příspěvekod Evča » 21 říj 2016 19:40

vychodocech píše:zkus tohle (dole v odkazu jsou adresy jeho působení): https://www.znamylekar.cz/zdenek-otava- ... olog/praha

Díky,ale tento odkaz jsem již zkoušela,ale bez výsledku :(
Spíš jsem myslela,jestli se u něj někdo přímo neléčí
Evča
 
Příspěvky: 7
Registrován: 31 kvě 2013 15:24


Zpět na Poradna. Dotazy na léčbu a zdravotní problémy. Vlastní zkušenosti s léčbou roztroušené sklerózy.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků