Ocrevus - úhrada ze zdravotního pojištění

Genentech, člen skupiny Roche Group
RRRS, PRRS, Anti CD20
https://www.ocrevus.com/
https://www.ema.europa.eu/en/documents/ ... lic_en.pdf

Re: Ocrevus - úhrada ze zdravotního pojištění

Příspěvekod vychodocech » 21 říj 2019 21:09

Skvělá informace, určitě to opravíme na úvodní stránce Ereska.net :-)

SUKL zatím informaci nevydal, musíme ještě chvilku počkat až to změní SUKL, paní doktorka bude mít asi informace z první ruky - můžu se zeptat z jakého je RS centra?

díky moc
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12

Re: Ocrevus - úhrada ze zdravotního pojištění

Příspěvekod vychodocech » 02 lis 2019 12:34

Doplněno: Ocrelizumab je hrazen v léčbě dospělých pacientů s časnou primárně progresivní roztroušenou sklerózou, s ohledem na délku trvání onemocnění, stupeň disability a zobrazovacími metodami prokázanou zánětlivou aktivitu.
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12

Re: Ocrevus - úhrada ze zdravotního pojištění

Příspěvekod guzta » 28 led 2020 13:40

Dobrý den,

po absolvování odběru krve 6.1.2020 na poliklinice Karlovo nám. z důvodu otestování pro nasazení OCREVUSu (hodina a půl čekání na laborku - slovy zesnulého mistra: "to jsem opravdu nečekal" - to u nás na maloměstě (PB) není). Po následné studijní kontrole (BIOTIN) jsem se dozvěděl, že novoroční oslava byla opravdu silná (jaterní testy :( ) a také to hlavní. Dávky OCRELIZUMABu budou k dispozici od března - jsem tedy stále v osudí.

S pozdravem ...
guzta
 
Příspěvky: 33
Registrován: 13 úno 2015 18:01

Re: Ocrevus - úhrada ze zdravotního pojištění

Příspěvekod guzta » 04 úno 2020 15:09

Dobrý den ...
Ještě jsem neodpověděl na dotaz "kam patřím" - i když v současné chvíli je to irelevantní ... RS centrum Karlovo náměstí.
S pozdravem ...
guzta
 
Příspěvky: 33
Registrován: 13 úno 2015 18:01

Re: Ocrevus - úhrada ze zdravotního pojištění

Příspěvekod guzta » 01 dub 2020 14:29

Dobrý den.

Po telefonické domluvě ohledně další studijní návštěvy (BIOTIN) v době koronaviru jsem se dozvěděl, že studie BIOTIN je ukončena z důvodů nesplnění očekávání (edit: nejspíše pouze pro mou osobu - asi jsem byl zkrátka vyřazen - na kontrole se dr. zeptám). Tudíž, BIOTIN asi nebude to pravé ... A nyní, proč o tom píši. Dotaz ohledně nasazení OCREVUSU ... nebyl mi schválen úhradovou vyhláškou. Žádné nové léze ... asi dobrá informace pro mě (edit: nebo SPRS??? ... ale stále při chůzi na dálku vypadám jako ožrala. No nic. Doktorka, jako náhradní lék zmiňovala RITUXIMAB (Rixathon). Ale je stále stejně skeptická ("žádná bomba" u mě) stejně jako OCREVUS. Doplatek za léčbu Rituximab - Rixathon je cca 5000,-Kč. Ale nevěděla přesně. Nevadí ... zakončila slovy, že: "když si zaplatím 10000,- Kč za rehabilitaci, udělám lépe". Inu tedy dobrá. Další návštěva v červenci.

S pozdravem ...
guzta
 
Příspěvky: 33
Registrován: 13 úno 2015 18:01

Předchozí

Zpět na Ocervus - Ocrelizumab

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků