Stránka 11

Soudní průlomové rozhodnutí v EU - Nemoc následkem očkování

PříspěvekNapsal: 22 čer 2017 10:48
od Franta
Podle nejvyššího Evropského soudu mohou soudy nyní rozhodnout, že očkování může být příčinou onemocnění které se objeví třeba za rok. (v romto případě že za roztroušenou sklerózou mohlo očkování proti žloutence typu B)

I bez jednoznačných vědeckých důkazů. (Moje poznámka: které těžko někdo může dodat - protože co způsobilo nemoc se ani vědecky nedá zjistit.)

https://www.washingtonpost.com/world/eu ... story.html

Automatický překlad do češitny:
https://translate.google.cz/translate?s ... story.html

Moje poznámka. Velmi dobře ! Doufám, že takových soudních verdiktů bude víc a že nikdo nikoho k tomuto očkování již nebude děti ani dospělé nutit. Jako se to děje dnes v Hexavakcíně..

Re: Soudní průlomové rozhodnutí v EU - Nemoc následkem očkov

PříspěvekNapsal: 22 čer 2017 16:02
od schutzmeister@iex.cz
Zcela jistě je očkování příčinou snížené přirozené selekce obyvatelstva a tím i jednou z příčin RS a dalších autoimunitních nemocí. Je jisté, že v dobách před očkováním selektovaly obyčejné nemoci jako TBC, černý kašel, neštovice, spála, tetanus a další 50% obyvatelstva do 10 let věku.
Je to prostě tak - nízká dětská úmrtnost je jednou z klíčových příčin civilizačních nemocí.
A myslím to celkem upřímně.

Re: Soudní průlomové rozhodnutí v EU - Nemoc následkem očkov

PříspěvekNapsal: 23 čer 2017 15:19
od jakkdy64
popsáno o den dříve česky ve vlákně apatykář

Re: Soudní průlomové rozhodnutí v EU - Nemoc následkem očkov

PříspěvekNapsal: 28 pro 2018 10:56
od Eresák
Obecně, povinné očkování, to je přímý vliv vládců světa na světové obyvatelstvo. Zatímco dříve malé děťátko dostávalo postupem času jedno očkování za druhým, takže se vždy mohlo po očkování s tím malé tělíčko vyrovnat (bez toho, abych hodnotil, zda tato jednotlivá očkování byla či nebyla zdravá), tak dnes dají v rámci očkování třeba tříměsíčnímu děťátku totální šupu v podání hexavakcíny. A ne každé tělíčko to zvládne. Tak obrovské množství všlijakých ADHD, hyperaktivních dětí a spoustě jiných nemocí asi není náhodných, že? Když si k tomu připočtěme snahu vládců věta vyvolat obrovsky stresové prostřední (už jen, když si pustíme českou televizi a její zpravodajský kanál, tak takový člověk musí propadat depresím), tak máme na světě podhoubí pro ty nejzávažnější onemocnění. A takto vypadá svět podle vládců světa. Ale určitě se dámu tomu nepodléhat.

Re: Soudní průlomové rozhodnutí v EU - Nemoc následkem očkov

PříspěvekNapsal: 28 pro 2018 14:42
od vychodocech
V podstatě souhlasím s názorem Eresáka, myslím si, že hexavakcíny nejsou pro imunitní systém nejlepším řešením, tak jak píše Eresák - kombinované očkovací látky můžou způsobit různé imunitní reakce (v rodině se nám to stalo, že zřejmě (ale dokazovat to nemůžeme) po hexavakcíně u malého dítěte se objevila Kawasakiho nemoc).
Ale osobně jsem zastáncem většiny očkování, jen by se SUKL, česká vakcinologická společnost a legislativní orgány měli více zamyslet, zda nedat rodičům na výběr - a to místo hexavakcíny třeba postupné očkování na jednotlivé nemoci. Nyní když odmítnete hexavakcínu a necháte očkovat postupně očkovacími látkami, tak nejen, že si to zaplatíte sami, tak vás stejně budou brát jako neproočkované dle stávajícího schématu.

"https://www.wikiskripta.eu/w/Pravidelná_očkování_v_Česku"

Re: Soudní průlomové rozhodnutí v EU - Nemoc následkem očkov

PříspěvekNapsal: 31 pro 2018 19:09
od Eresák
Myslím, že zamýšlet se vůbec nechce. Prostě zadání je zadání.