Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod Franta » 17 pro 2014 10:48

VAERS - americký systém pro nahlašování nežádoucích účinků.....takže to není nějaká pokoutná studie jak říkají očkovací maniaci

S roztroušenou sklerózou se pojí jednoznačně očkování proti žloutence typu B !

Obrázek

Národní očkovací centrum v USA:
http://www.medalerts.org/analysis/archives/650

Moje pozn:
Existuje podivný rozpor v českém zdravotnictví. V RS centrum očkování zakazují, nebo alespoň pacientům nedoporučují. Ale čeští vakcinologové souvislosti popírají. Proč?
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod vychodocech » 17 pro 2014 13:18

Je to zajímavý graf, žloutenka B největší, HPV, pak chřipka a žloutenka A, ale zaujal mne tetanus .... celkem je to zvláštní, ale nemělo by to tak být, u té žloutenky a HPV to chápu - jedná se o virovou infekci postihující játra a metabolismus - to samé jako mononukleosa, ale u tetanu je to bakterie takže tam by to být nemělo .....

Každopádně očkování na žloutenku typu B není rozumné, alespoň mi to tak připadá. Tahle nemoc se přenáší krví nebo pohlavním stykem a je to dle mého na odpovědnosti každého jedince jak se v životě chová.

Můj názor je takový, že jsou nemoci na které je třeba se nechat očkovat, některé i jako povinnost, ale nesmí se to přehánět, rozhodně rizika očkování nesmějí být větší než možná rizika nákazy.
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod dulca » 18 pro 2014 00:00

Prorto je v Hexavakcine, ktera je v povinnem ockovani, s minimalni sanci se ji vyhnout...takze rada dobra, ale u nas tezko proveditelna
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod Franta » 18 pro 2014 00:23

Velmi zajímavá je ta nula u očkování proti tuberkulóze. To by potvrzovalo studii, která tvrdí že očkování proti tuberkulóze naopak eresce zabraňuje.
O ní jsme psali zde:
viewtopic.php?f=52&t=1414
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod dulca » 18 pro 2014 00:25

Franta píše:Velmi zajímavá je ta nulo u očkování proti tuberkulóze. To by potvrzovalo studii, která tvrdí že očkování proti tuberkulóze naopak eresce zabraňuje.
O ní jsme psali zde:
http://www.ereska.net/viewtopic.php?f=1 ... B3ze#p2018


my jsme jeste generace, ktera je prockovana proti TBC a RS v ni svisti jedna radost...nebo ty snad ockovan nejsi?
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod Franta » 18 pro 2014 00:32

já vůbec nevím, doktorky měly v mých záznamech strašlivej bordel. Když jsme se stěhovali, tak se nějaký záznamy ztratily a tak. Takže já ani nevím jaké očkování jsem dostal když jsem byl malý.
Nepleteš si to s tetanovkou ? A taky nemůžeš vědět které z těch očkování za to může.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod Franta » 18 pro 2014 00:42

také je zajímavá ta nula u Shingles - očkování proti pásovým oparům. VZV Herpes virus
viewtopic.php?f=36&t=3
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod dulca » 18 pro 2014 07:30

Franta píše:já vůbec nevím, doktorky měly v mých záznamech strašlivej bordel. Když jsme se stěhovali, tak se nějaký záznamy ztratily a tak. Takže já ani nevím jaké očkování jsem dostal když jsem byl malý.
Nepleteš si to s tetanovkou ? A taky nemůžeš vědět které z těch očkování za to může.

ne fakt nepletu. Jeste na zakladce nám delali tuberkulinovej test a kdo měl negativni dostal novou dávku. Neockuje se tak pět let. Takže bydlel li si v Československu máš to na 99,9%
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod miko65 » 03 led 2015 11:45

Mě s největší pravděpodobností spustilo RS očkování proti klíšťatům,objevila se asi po půl roce po očkování a začalo to poškozením očního nervu.
miko65
 
Příspěvky: 5
Registrován: 12 led 2014 21:25

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod Franta » 03 led 2015 17:28

Já si také myslím, že jí také máme po očkování proti klíšťatům.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod dulca » 03 led 2015 17:49

Franta píše:Já si také myslím, že jí také máme po očkování proti klíšťatům.


tak co zkusit vylecit klistovku, muj neurolog ma zkusenost, ze kdyz vylecil encefalitidu po ockovani, tak zmizela i RS zazracne :lol: a to pacienta "uspesne" lecili par let v centru...bez vysledku....
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod Franta » 04 led 2015 23:22

myslíš, že lékaři mohli udělat mylnou diagnózu ?
že by na to nepřišli ani po několika letech ?
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod dulca » 05 led 2015 08:01

Franta píše:myslíš, že lékaři mohli udělat mylnou diagnózu ?
že by na to nepřišli ani po několika letech ?

Myslím si, ze ano, ten odstup od očkování byl myslím rok nebo dva roky, ale uz si tu dobu úplně nepamatuju...muzu se zkusit zeptat, jestli nezaponenu....ale centrum to bralo jako hotovou věc ti nepatrali jestli to nemuze být neco jiného, takže kdyby se pacient nedostal k jinému lékaři s diagnozou RS žije do ted...
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod petankl » 05 led 2015 08:38

dulca píše:Myslím si, ze ano, ten odstup od očkování byl myslím rok nebo dva roky, ale uz si tu dobu úplně nepamatuju...muzu se zkusit zeptat, jestli nezaponenu....ale centrum to bralo jako hotovou věc ti nepatrali jestli to nemuze být neco jiného, takže kdyby se pacient nedostal k jinému lékaři s diagnozou RS žije do ted...


Ja myslim, ze spatna diagnoza rs je bezna a uz dlouho se resi, viz napr. http://www.thelancet.com/pdfs/journals/ ... 639220.pdf Tipl bych si, ze z te spatne diagnostikovane skupiny se rekrutuji benigni rs pacienti. Nicmene z injekci a pataku jsou chechtaky (ne ale pro pacienty pochopitelne), takze bych velky posun neocekaval.
petankl
 
Příspěvky: 520
Registrován: 17 úno 2013 09:22

Re: Jaká očkování jsou spojována s roztroušenou sklerózou ?

Příspěvekod Franta » 05 led 2015 12:50

dulca píše:.muzu se zkusit zeptat, jestli nezaponenu..

Dobře, tak se zeptej.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Další

Zpět na Očkování

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron