Žena podstupuje léčbu kmenovými buňkami k léčbě eresky-diskuse

Sledujeme léčbu pacientky

Re: Žena podstupuje léčbu kmenovými buňkami k léčbě eresky-d

Příspěvekod dulca » 12 srp 2014 22:38

Takhle nás napínat :-)
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Žena podstupuje léčbu kmenovými buňkami k léčbě eresky-disku

Příspěvekod Franta » 13 srp 2014 07:22

nojo, asi se jí nechtělo hned psát.
Protože jí tam pěkně zřídili, ale snad se z toho vylíže a bude ok.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Žena podstupuje léčbu kmenovými buňkami k léčbě eresky-d

Příspěvekod dulca » 13 srp 2014 08:05

Franta píše:nojo, asi se jí nechtělo hned psát.
Protože jí tam pěkně zřídili, ale snad se z toho vylíže a bude ok.

Jak zřídili ? Me to prijde jako standartní průběh bez komplikací. Většina lidí tam ma vsuvku s nějakou velmi kvalitní infekci, která se ji vyhla. A ze ji tím odrovnali par vcelku nepotřebných orgánů, nava hlavně, ze zachránili pár nervu ne. O to v tomto příběhu jde. Jen doufam, ze ji ta remise chvili vydrží.... Ne dva tři roky, ale 10, 20 let..
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Žena podstupuje léčbu kmenovými buňkami k léčbě eresky-d

Příspěvekod damanhur » 13 srp 2014 08:35

Díky za novou zprávu. Jen mě překvapuje tak krátká hospitalizace, považoval bych za prospěšné, aby byla pod stálou lékařskou kontrolou a monitoringem, procházela rekonvalescencí, případně rehabilitací přímo v nemocnici. Alespoň do doby, kdy pomine riziko podobných komplikací. Zřejmě hlavní roli hrají peníze.
damanhur
 
Příspěvky: 346
Registrován: 04 srp 2013 12:54

Re: Žena podstupuje léčbu kmenovými buňkami k léčbě eresky-d

Příspěvekod dulca » 13 srp 2014 09:41

damanhur píše:Díky za novou zprávu. Jen mě překvapuje tak krátká hospitalizace, považoval bych za prospěšné, aby byla pod stálou lékařskou kontrolou a monitoringem, procházela rekonvalescencí, případně rehabilitací přímo v nemocnici. Alespoň do doby, kdy pomine riziko podobných komplikací. Zřejmě hlavní roli hrají peníze.

To by v tom špitále musela bydlet několik měsíců, možná rok....
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Žena podstupuje léčbu kmenovými buňkami k léčbě eresky-disku

Příspěvekod Franta » 13 srp 2014 09:59

dulca píše:Jak zřídili ?

No myslel jsem to s nadsázkou - z pohledu pacientky. Protože si myslím, že pacientka ani nevěděla co jí čeká, tak se ji o svém stavu na facebooku ani nechtělo moc psát.
Protože než jí řekli jak to je, když se dozvěděla že jí sice RS vyléčili, ale má v háji štítnou žlázu, tak asi moc happy z toho zákroku nebyla a myslela si, že jí zřídili.
Ale podle mě někde podepsala, že na tom facebooku psát o své léčbě musí - že to není aktivita z její vůle. To je můj názor. Nemocnice si je podle mě jistá, že léčba bude úspěšná a chce si udělat reklamu.
Tak jí dali možná nějaké slevy, tak aby jí to pojišťovna chtěla zaplatit, když bude informovat ostatní pacienty. Protože některé informace malinko reklamou zavání....například opakovaná zmínka o přepravní službě a pod. Ale je to jen můj pocit.
Samozřejmě, že to byla špičková operace.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Žena podstupuje léčbu kmenovými buňkami k léčbě eresky-d

Příspěvekod damanhur » 13 srp 2014 11:47

dulca píše:
damanhur píše:Díky za novou zprávu. Jen mě překvapuje tak krátká hospitalizace, považoval bych za prospěšné, aby byla pod stálou lékařskou kontrolou a monitoringem, procházela rekonvalescencí, případně rehabilitací přímo v nemocnici. Alespoň do doby, kdy pomine riziko podobných komplikací. Zřejmě hlavní roli hrají peníze.

To by v tom špitále musela bydlet několik měsíců, možná rok....


Rok je asi opravdu moc, ale tak asi měsíc, což zhruba odpovídá rehabilitačním nebo lázeňským pobytům...
damanhur
 
Příspěvky: 346
Registrován: 04 srp 2013 12:54

Re: Žena podstupuje léčbu kmenovými buňkami k léčbě eresky-d

Příspěvekod dulca » 14 srp 2014 07:42

Jako rok je doba kdy se bude z toho dostávat, měsíc je velmi krátká doba, jinak komplikace se můžou objevit kdykoliv, je to svinstvo. Me přišlo, ze tu rehabku uspechala. Mela nechat tělo zregenerovat a pak teprve zatěžovat.
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Předchozí

Zpět na Žena podstupuje léčbu kmenovými buňkami k léčbě eresky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník