Cyrevia™ (dříve Revimmune™)

nejdříve cca v roce 2017

Cyrevia™ (dříve Revimmune™)

Příspěvekod Franta » 14 úno 2013 15:16

http://www.accentia.net/science_revimmune.php

Accentia drží celosvětovou exklusivní licenci na Revimmune pro lečbu autoimunitních nemocí tak jako RS. Vyvinutý Revimunne doktorem Richardem Jonsem a doktorem Robertem Brodským z Johns Hopkins University School of Medicine používá již schválený aktivní léčivý přípravek (cyclophosphamide) v nové, patentem chráněné, ultra-vysoké dávce, schopné restartovat pacientovo imunitní systém. O Revimmune léčbě se věří, že kompletně eliminuje dospělé lymphocyty z těla, zatímco selektivně ušetří imunitní kmenové buňky v kostní dřeni. Krátce po tomto procesu restartu se z jostní dřeně znova vytvoří imunitní systém bez paměti autoimunity.

Badatelé z Johns Hopkins objevili, že kmenové buňky mají vysoké množství konkrétního enzymu který může být měřen v průběhu lečby a který je dělá odolnými na Revimmune a umožní tak přeživším kmenovým buňkám znovu vybudovat imunitní systém po dvou až třech týdnech. Nově rekonstruovaný periferní imuninitní systé typicky postrádá chybné nasměrování imunity na svoje antigeny, které je chcarakteristické pro autoimunní nemoce.

Revimmune je světově první lečba navržená na znovuobnovení neurologických a fyzických funkcí a nabízí potenciál pro eliminování autoimunity.

Výzkumníci z Johns Hopkins University publikovali povzbuzující výsledky z dvouroční studie vyhodnocující lečbu agresivní RR-RS pomocí Revimmune.

Článek "Redukce aktivity nemoci a invalidity vysokými dávkami Cyclophosphamidu u pacientů s agresivní RS" byl publikován v Archives of Neurology. Uzavírá že Revimmune byl bezpečný a dobře tolerovaný a že lečba vedla ke zřetelné redukci aktivity nemoci a invalidity která nepřetržitě po lečbě následovala přibližně dva roky. Což kontrastuje s tím, že existující léčebné terapie pro RS jsou pouze určené k zastavení progrese choroby a ne ke zlepšení funkčního stavu pacientů.

Accentia věří, že tyto počáteční výsledky jsou nebývalé s průměrným funkčním ohodnocením zlepšení o 40% u těch pacientů, kteří byli sledováni dva roky po obdržení lečby s trvalým znovuobnovením jejich funkčního zlepšení.

8 z těchto 9 pacienů neodpovídalo na žádné jiné lečby a během kurzu který následoval po této lečbě, nemělo 5 z nich známky aktivity nemoci a ostatní 4 pacienti vykázali dramatické zlepšení během doby která následovala.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2420
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Cyrevia™ (dříve Revimmune™)

Příspěvekod Franta » 14 úno 2013 15:17

Vědci ze společnosti Accentia Biopharmaceuticals a z univerzity Johna Hopkinse představili plány na klinickou studii Cyrevia™ (dříve Revimmune™) pro RS.

Převratný systém péče léčby RS spočívá v tom, že, Cyrevia (high-dose Cytoxan® or “HiCy”) dočasně, ale téměř úplně, zlikviduje cirkulující buňky bílých krvinek, včetně autoimunních chorobných buněk, zatímco ušetří imunitní kmenové buňky v kostní dřeni. Poté se imunitní systém reformuje pouze za použití nových bílých krvinek odvozených z těchto kmenových buněk. Rebootuje se a znovu se imunitní systém vytvoří bez velké populace autoimunních buněk.

Léčba Cyreaviou zahrnuje komplexní program rizikového managementu (REMS) aby se zvětšila bezpečnost pacienta vhodným výběrem, podporovanou péčí a sledováním výstupních dat.

http://finance.yahoo.com/news/accentia- ... 00594.html
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2420
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy


Zpět na Léky čekající na fázi 3 klinických studií

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron