odpověď lékaře "to je k tomu"

Myšlenky, úvahy, názory členů. Taková volnější diskuse na aktuální dění kolem této nemoci. Patří sem příspěvky které nepřináší zcela nové informace. Nebo sem může být přesunuta diskuse z jednotlivých příspěvků, která se stočí do obecné roviny. Taková diskuse není zakázána, ale může být po výměně názorů pro neaktuálnost za nějakou dobu smazána i bez přesunu příspěvků do fóra pro smazání.

odpověď lékaře "to je k tomu"

Příspěvekod vychodocech » 23 črc 2013 20:37

Někdy mám pocit, že někteří lékaři z řad neurologů neumějí či nechtějí řešit některé dílčí zdravotní problémy svých pacientů s RS nebo je jednoduše přehlížejí s komentářem "to je k tomu".

Zatím se mi nestalo, že by všechny moje zdravotní problémy které souvisejí s RS někdo z neurologů uvedl do lékařské zprávy. Vždy zapíší především tu první stížnost mých zdravotních problémů, ty ostatní problémy jako by nebyly - nejmenoval jsem je jako první - tak nebyly asi prioritní.

Jak jste na tom vy ostatní? Setkáváte se také s touto frází "to je k tomu" ? A jak tedy řešíte svůj dílčí zdravotní problém pokud vám takto lékař odpoví?
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12

Re: odpověď lékaře "to je k tomu"

Příspěvekod dulca » 23 črc 2013 23:09

Proto mam neurolozku mimo RS centrum, je pecliva a i zpravy pise velmi podrobne, kontrolu chce u me kazdy mesic a narozdil od lekaru RS centra si vsimla, ze se pomalu a jiste horsim....sice mi rekne obcas, ze to patri k RS co resim, ze se s tim musim srovnat, ale hleda reseni jak dilci problem vyresit a to pokud mozno co nejsetrneji, bez zbytecne chemie .....
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: odpověď lékaře "to je k tomu"

Příspěvekod Baru » 24 srp 2013 11:09

Taky jsem si " nechala" svého primáře z okresní nemocnice...jinak mě roky v centru nikdo neklepl na koleno.......jj
Baru
 
Příspěvky: 19
Registrován: 24 srp 2013 10:06

Re: odpověď lékaře "to je k tomu"

Příspěvekod Baru » 25 říj 2013 21:00

To východočech : a už ti někdo řekl,že oficiálně mají zpráva předtištěné?????? - smutné,ale je to tak
Baru
 
Příspěvky: 19
Registrován: 24 srp 2013 10:06

Re: odpověď lékaře "to je k tomu"

Příspěvekod martinka » 14 říj 2015 07:15

PŘEDTIŠTĚNÝ? :o no možný to asi je,protože když si už i já teda postěžuju,tak to ve zprávě neni!Což mě celkem nas..e,jelikož především z těchto zpráv pak hodnotí ostatní můj stav,a po přečtení si kolikrát připadám jako naprosto zdravá jednotka :shock:
martinka
 
Příspěvky: 7
Registrován: 13 říj 2015 05:30

Re: odpověď lékaře "to je k tomu"

Příspěvekod martinka » 14 říj 2015 07:19

ještě jsem zapomněla dodat,že nejen "to je k tomu",ale i "to je z kouření"....ovšem to záleží u jakýho lékaře zrovna jste..prostě jak se to komu hodí mi přijde.
martinka
 
Příspěvky: 7
Registrován: 13 říj 2015 05:30

Re: odpověď lékaře "to je k tomu"

Příspěvekod Kendik » 14 říj 2015 07:25

Bohuzel jsem na tom podobne jako Vychodocech.I kdyz posledni dobou kdyz vidi, ze prestavam chodit se uz i zacinaji zajimat :D
<3 CBG <3
Kendik
 
Příspěvky: 47
Registrován: 15 zář 2015 12:59


Zpět na Jen tak

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron