Vánoční přání

Myšlenky, úvahy, názory členů. Taková volnější diskuse na aktuální dění kolem této nemoci. Patří sem příspěvky které nepřináší zcela nové informace. Nebo sem může být přesunuta diskuse z jednotlivých příspěvků, která se stočí do obecné roviny. Taková diskuse není zakázána, ale může být po výměně názorů pro neaktuálnost za nějakou dobu smazána i bez přesunu příspěvků do fóra pro smazání.

Vánoční přání

Příspěvekod vychodocech » 24 pro 2016 00:10

Přeji všem krásné Vánoce, moc děkuji všem kteří přispívají svými příspěvky zde na fóru - bez nich by toto fórum nebylo tím, čím je dnes.
Smyslem fóra je pomáhat lidem s roztroušenou sklerózou a to především informacemi.

Obrázek


Nyní rozjímám u těch Vánočních svátků také nad tím co se v tomto roce stalo, změnilo, i jaké jsou změny v léčbě RS .....
Snad .. a doufám, že to má smysl.... že toto fórum někomu pomohlo (nemám totiž zpětnou vazbu).
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12

Re: Vánoční přání

Příspěvekod Franta » 24 pro 2016 00:50

Také přeji krásné Vánoce.
A zpětnou vazbu máme..... přes 160 čtenářů čte fórum minimálně jednou měsíčně. Teď pouze nebudou ve statistikách, když se nemusí přihlašovat.
A na Facebooku jsme dostali od čtenářů 567 lajků (To se mi líbí).
A dosah příspěvků máme třeba za tento týden 373 - tj 373 týdenních čtenářů - to jsou ti co se nechají od nás na facebooku informovat i když někteří z nich na forum nechodí nebo se na něj nepřihlašují.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Vánoční přání

Příspěvekod firidion » 24 pro 2016 07:58

vychodocech píše:Snad .. a doufám, že to má smysl.... že toto fórum někomu pomohlo (nemám totiž zpětnou vazbu).


Určite áno. Za seba môžem povedať, že informácie týkajúce sa najmä vitamínu D a tysabri sú pre mňa významné.
Dokonca som na seba prakticky aplikoval predĺžený davkovací režim na tysabri, a to vďaka štúdiám, ktoré sa objavili na tomto fóru.
Toto fórum určite zmysel má.

Preto teda ďakujem všetkým, ktorí prispievajú, a najmä tým, ktorí prispievajú najviac.
firidion
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 čer 2013 18:13

Re: Vánoční přání

Příspěvekod petankl » 24 pro 2016 08:42

Rovnez preji pekne a klidne vanoce! :-)
petankl
 
Příspěvky: 520
Registrován: 17 úno 2013 09:22

Re: Vánoční přání

Příspěvekod Bobby19 » 24 pro 2016 09:06

Také přeji hezké Svátky všem a za mě určitě to smysl má, tato stránka je pro mě světlo na konci tunelu, že se skoro každý den objevuje něco, co nám může pomoci v našem boji s touto nemocí.
Bobby19
 
Příspěvky: 29
Registrován: 23 říj 2015 15:12

Re: Vánoční přání

Příspěvekod Lorain » 24 pro 2016 11:09

I já přeji štastné a veselé Vánoce strávené v klidu a pohodě!

Za toto fórum velký dík! Máte všichni můj obrovský obdiv za to, že tak svědomitě a vytrvale studujete všechny novinky a dělíte se o ně s námi ostatními. A i za to, že nám je pak i přeložíte do srozumitelnějšího jazyka a vysvětlíte souvislosti! Je s tím spojeno velké úsilí a spousta času! Díky za to!
Lorain
 
Příspěvky: 76
Registrován: 04 led 2016 13:44

Re: Vánoční přání

Příspěvekod Petr75 » 24 pro 2016 11:27

Pohodové svátky ;)
Uživatelský avatar
Petr75
 
Příspěvky: 2672
Registrován: 17 úno 2013 08:58
Bydliště: Rychnovsko

Re: Vánoční přání

Příspěvekod dulca » 24 pro 2016 16:31

Taky všem hezke a pohodove svátky.
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Vánoční přání

Příspěvekod Janey3 » 24 pro 2016 21:09

Taky všem přeji pohodvé svátky a hodně síly do nového roku.

A za forum moc děkuju a jsem vděčná za práci, kterou odvádíte. Před pár týdny mi bylo sděleno, že mám pravděpodobně CIS, a všechny ty novinky a články, co sem přidáváte, mi pomohly dívat se do budoucnosti optimisticky. Takže děkuji ;)
Janey3
 
Příspěvky: 7
Registrován: 30 lis 2016 14:25

Re: Vánoční přání

Příspěvekod Kendik » 25 pro 2016 23:08

Preji prijemne a klidne proziti svatku a stastny Novy rok 2017

Pevne verim, ze vyzku bude postupovat dale a budou se vyvijet nove a jen lepsi leky.

Chci take moc podekovat celemu teamu ereska.net za skvelou praci a nejen jim. Vlastne vsem kdo sem chodi a pomahaji zlepsovat informovanost a diskutuji o svych zkusenostech a poznatcich!
<3 CBG <3
Kendik
 
Příspěvky: 47
Registrován: 15 zář 2015 12:59


Zpět na Jen tak

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník