Parkování na Karláku

Myšlenky, úvahy, názory členů. Taková volnější diskuse na aktuální dění kolem této nemoci. Patří sem příspěvky které nepřináší zcela nové informace. Nebo sem může být přesunuta diskuse z jednotlivých příspěvků, která se stočí do obecné roviny. Taková diskuse není zakázána, ale může být po výměně názorů pro neaktuálnost za nějakou dobu smazána i bez přesunu příspěvků do fóra pro smazání.

Parkování na Karláku

Příspěvekod miki » 07 lis 2015 19:20

Jak se Vám líbí úprava parkovacích míst pro parienty RS centra na Karláku? Když jsem tam ty tyče viděl, řekl jsem si, že se někdo zbláznil nebo byl namol! Myslím, že jsem dobrý řidič, ale mezi ty tyče se mi nepovedlo zaparkovat ani náhodou a nebyl jsem sám. Lékaři v centru říkají, že si stěžují všichni pacienti. A když jsem napsal VFN, tak prý je to kvůli tomu, abychom měli místa jistá a nikdo nám na nich neparkoval. To se jim určitě povede, nikdo tam opravdu parkovat nebude, případně jen s asistentem :lol: .
miki
 
Příspěvky: 28
Registrován: 22 úno 2013 16:34

Re: Parkování na Karláku

Příspěvekod dulca » 07 lis 2015 19:28

miki píše:Jak se Vám líbí úprava parkovacích míst pro parienty RS centra na Karláku? Když jsem tam ty tyče viděl, řekl jsem si, že se někdo zbláznil nebo byl namol! Myslím, že jsem dobrý řidič, ale mezi ty tyče se mi nepovedlo zaparkovat ani náhodou a nebyl jsem sám. Lékaři v centru říkají, že si stěžují všichni pacienti. A když jsem napsal VFN, tak prý je to kvůli tomu, abychom měli místa jistá a nikdo nám na nich neparkoval. To se jim určitě povede, nikdo tam opravdu parkovat nebude, případně jen s asistentem :lol: .

Ještě jsem to nevidela po tomhle příspěvku se tam půjdu podivat.
Jak je to osetreno, že jen pro pacienty RS centra?
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Parkování na Karláku

Příspěvekod miki » 10 led 2016 10:13

Dřív jste dostali parkovačku pro RS centrum. Dneska nevím, úplně jsem se minulý týden zapomněl podívat. Ale z okna jsem viděl tyče a na straně s tyčemi jediné zaparkované auto, které tam nacouvalo. Po předku to zřejmě opravdu nelze. Možná má někdo zkušenost z poslední doby ???
miki
 
Příspěvky: 28
Registrován: 22 úno 2013 16:34

Re: Parkování na Karláku

Příspěvekod tom » 12 úno 2016 17:02

Zkušenost z půli ledna, zprostředkovaná, řídí a parkuje manžel. V uličce , kterou se přijíždí k vrátnici, jsme potkali dodávku s nálepkou losa, po průjezdu vrátnicí, kde po prověření/kontrola značky a dotaz na jméno lékaře z MS centra/ dostaneme parkovací cedulku "MS", jsme potkali technickou avii nemocnice, na parkování jsme si vystoupila- a na MS měla tlaky, že to vypadalo na vážný zdravotní problém:-).
Já jsem zatím chodící, já bych to místo nechala těm, kteří mají vozík nebo jdou špatně, ale na Karláku a v okolí je to bída, samá modrá zona, u Ignáce je to myslím na dvě hodiny-a všude v okolí stejně, nejdéle snad Viničná, na 4.
tom
 
Příspěvky: 18
Registrován: 02 úno 2014 18:51

Re: Parkování na Karláku

Příspěvekod dulca » 12 úno 2016 17:55

Kde to na tom Karlaku je? Viděla jsem mista před nemocnici v Katerinske. Ale na Karlaku zadna vyhrazena místa. Do jake uličky se tam dá zajet a k vrátnici? Vůbec netuším kde se to tam nachází. S invalidní kartou to normalne táta parkuje v modrý zóně, když jsou mista pro invalidy plna.
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Parkování na Karláku

Příspěvekod tom » 07 bře 2016 14:49

Omlouvám se, chvíli jsem tu nebyla a teď jsem musela kouknout na Mapy :-).
Přijíždíme z magistrály od Průhonic, takže z magistrály dolů ŹItnou, z ní doleva do Štěpánské, z té pak doprava do takové "myší díry" ještě před křižovatkou s Ječnou-myslím, že Malá Štěpánská- a tam po pár metrech jedete "zezadu" do dvora polikliniky, přes tu vrátnici, máte ji po levé straně.
A to je vlastně pravda, s tou kartou by to asi nechat na modré šlo...ve Viničné je místo skoro vždy. To bych mohla, ulevit druhým, co jdou hůř.
tom
 
Příspěvky: 18
Registrován: 02 úno 2014 18:51

Re: Parkování na Karláku

Příspěvekod dulca » 07 bře 2016 17:45

Dík :-)
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Parkování na Karláku

Příspěvekod jitule » 08 bře 2016 17:38

tom píše:Omlouvám se, chvíli jsem tu nebyla a teď jsem musela kouknout na Mapy :-).
Přijíždíme z magistrály od Průhonic, takže z magistrály dolů ŹItnou, z ní doleva do Štěpánské, z té pak doprava do takové "myší díry" ještě před křižovatkou s Ječnou-myslím, že Malá Štěpánská- a tam po pár metrech jedete "zezadu" do dvora polikliniky, přes tu vrátnici, máte ji po levé straně.
A to je vlastně pravda, s tou kartou by to asi nechat na modré šlo...ve Viničné je místo skoro vždy. To bych mohla, ulevit druhým, co jdou hůř.



Na tzv. modré zoně riskujete, že Vám auto odtáhnou....
"PARKOVACÍ PRŮKAZ A MODRÉ ZÓNY V PRAZE
Pokud se týká tzv. modrých parkovacích zón pro rezidenty, platí:
Držitel/ka platného ZTP či ZTP/P a platného parkovacího průkazu má právo bezplatně parkovat v modrých zónách pouze na místech určených pro invalidy, která se nevztahují k SPZ konkrétního vozidla. Chcete-li předem zjistit, kde se tahle "všeobecná" místa nacházejí, lze si na www strankách té určité městské části stáhnout mapu zón placeného stání. Součástí nákresu jsou rovněž bezplatná parkovací místa pro hendikepované."

viz. http://www.pohyblivost.cz/parkovaci-kar ... izenou.php
jitule
 
Příspěvky: 3
Registrován: 03 úno 2014 17:45

Re: Parkování na Karláku

Příspěvekod tom » 13 bře 2016 18:48

Díky.
Asi zatím budu jezdit na dvůr polikliniky, od té doby, co je na vrátnici ta paní, co lustruje jméno lékaře z MS, je místo vždy:-). Pokud bych viděla plněji, tak zřejmě vystoupím- půjdu si po náběrech a dalším a chlap s tím bude muset něco udělat...zatím dojdu dobře, pokud nejsem v atace, v té jsme to jendou ve Viničné na dvoře dali i na místo starého pana profesora:-).Nikdo nekřičel...jsou tam všichni dost hodní.
tom
 
Příspěvky: 18
Registrován: 02 úno 2014 18:51

Re: Parkování na Karláku

Příspěvekod tom » 15 dub 2016 10:17

Parkování na dvoře polikliniky na karláku tentokrát bez problémů, tyče ani řetězy nejsou, v 8 hodin nikoli poslední místo, ale míň lidí bylo i nahoře, u vjezdu na vrátnici při vydání parkovacího povolení klasický dotaz na jméno lékaře z eres centra, položený s úsměvem-nevadí mi, když někdo dělá svědomitě svou práci:-).
tom
 
Příspěvky: 18
Registrován: 02 úno 2014 18:51


Zpět na Jen tak

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník