REBIF - padání vlasů

Sem můžete psát Vaše dotazy. Dotazy pokládáte ostatním členům fóra - většinou pacientům.
Stejně tak sem můžete psát vaše zkušenosti pro ostatní pacienty.
Pokud se váš dotaz týká konkrétního příspvěku například v rubrice Novinky, tak piště tam.
****************************************************************
Dotazy pište přímo sem do fóra. Neposílejte dotazy mě, nejsem lékař. Máte větší pravděpodobnost, že na váš konkrétní problém odpoví někdo, kdo s ním má zkušenost.
****************************************************************
Upozornění: Roztroušená skleróza je nemoc, která může mít u každého zcela rozdílný průběh. Někdo může mít do měsíce i bez jakékoliv léčby remisi(zlepšení) a někdo jiný může mít i s léčbou do měsíce naopak relaps. Existují pacienti, kteří si mohou myslet nejen podvodně, ale klidně i v dobré víře, že za jejich remisi může nějaký jejich experiment, nebo nějaká látka kterou užívali. Ve skutečnosti by ke zlepšení došlo i bez léčby a třeba možná i dřív. Účinnost léčby se dá ověřit pouze ve vědecké studii na větším množství různých pacientů.
Berte to prosím při čtení tohoto podfóra v úvahu.

REBIF - padání vlasů

Příspěvekod Anys » 03 srp 2016 04:21

Dobré ráno,

prosím o pomoc, aplikuji 1,5 měsíce Rebif22, poslední kapačky Solumedrolu začátek května. Začaly mi padat vlasy a jsem z toho strašně nešťastná, vím, že bychom se neměli stresovat, ale nejde to, furt se mi chce jen brečet :roll: .. máte někdo zkušenosti, co Vám pomohlo? Pořídila jsem tablety Panthenol od Mullera a na rady kadeřnice sadu NIOXIN 4. Prosím, ať to pomůže :cry: :cry:

Děkuju za rady!
Andy
Anys
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 dub 2016 06:26

Re: REBIF - padání vlasů

Příspěvekod Pavla1412 » 05 srp 2016 17:21

Hlavně se snaž být v klidu, může to být i od nervů, mně taky čas od času vypadávají více vlasy, pak zas ok, řeším to tabletama "Selzink plus" a snažím se to házet za hlavu. Ber to tak, že důležitější než vlasy je to, že můžeš chodit a hýbat rukama a nohama ;) Držím palce ;)
Pavla1412
 
Příspěvky: 36
Registrován: 31 kvě 2016 16:01

Re: REBIF - padání vlasů

Příspěvekod KOPRETINKA1 » 29 lis 2016 09:43

Ahoj, také mně hrozně padají vlasy, jen si bohužel myslím,že jestli je to způsobené léky,tak asi nic moc nepomůže.V příbalové onformaci od Rebifu 22 i píšou padání vlasů jako jeden z častých vedlejších účinků u jednoho z deseti, to je dost. Byla jsem na kožním a tam mi poradili placentové ampule do pokožky vtírat,tak jsem si je koupila a uvidím zatím nemohu soudit po jedné dvou aplikacích, ale je fakt, že od hlavy mám teď ty vlasy takové lepší nadýchanější, působí od kořínků objemněji,tak to je super, jen ještě snad to trochu i zabere na to padání.Dobrý je prý i šampon Anaphase, ale nevím, nevím, padání šampon asi nezastaví a určitě bych třeba zkusila nějaké vitamíny.
KOPRETINKA1
 
Příspěvky: 7
Registrován: 31 srp 2016 07:40


Zpět na Poradna. Dotazy na léčbu a zdravotní problémy. Vlastní zkušenosti s léčbou roztroušené sklerózy.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník