Stránka 11

Baterie do Rebismartu

PříspěvekNapsal: 25 dub 2015 05:54
od RALNA
Dobrý den,moc bych chtěla poprosit o radu. Přestože mi přístroj nehlásil že by došla baterie,tak zrovna během včerejší aplikace Rebifu se to stalo,takže jsem musela vytáhnout jehlu sama. Z přístroje se mi pak zastrčenou jehlu podařilo odstranit,ale bohužel Rebismart kde je kartridž zůstal v poloze aplikace,tudíž dole. Pro nové baterie se teď dostanu samozřelmě do nemocnice až v pondělí,nemůže to do té doby nějak vadit,že je kartridž dole? Dívala jsem se na to jaké jsou tam baterie a zjistila,že by se dali v pohodě koupit,ale v RS centru mi řekli,že když dojdou,tak tam mám zajít a že mi je vymění. Jak to řešíte vy, když vám náhle dojdou baterie? Díky.

Re: Baterie do Rebismartu

PříspěvekNapsal: 26 dub 2015 09:25
od masha
RALNA píše:Dobrý den,moc bych chtěla poprosit o radu. Přestože mi přístroj nehlásil že by došla baterie,tak zrovna během včerejší aplikace Rebifu se to stalo,takže jsem musela vytáhnout jehlu sama. Z přístroje se mi pak zastrčenou jehlu podařilo odstranit,ale bohužel Rebismart kde je kartridž zůstal v poloze aplikace,tudíž dole. Pro nové baterie se teď dostanu samozřelmě do nemocnice až v pondělí,nemůže to do té doby nějak vadit,že je kartridž dole? Dívala jsem se na to jaké jsou tam baterie a zjistila,že by se dali v pohodě koupit,ale v RS centru mi řekli,že když dojdou,tak tam mám zajít a že mi je vymění. Jak to řešíte vy, když vám náhle dojdou baterie? Díky.


Ahoj,
mě zatím baterie nedošla, takže jsem neřešila. Ale vzhledem ke konstrukci rebismartu by kartridž v této poloze vadit neměla - to, žes odstranila jehlu by mělo být dostatečné (tj. rebif nevytéká, což by bylo jediné problematické = přijít o rebif + kdovíkam by to v přístroji mohlo zatéct). Jasně, baterie jdou vyměnit (navíc křížák jsi měla v balení s přístrojem, že), ale klidně to nech na RS centru.