Solu-medrol

Sem můžete psát Vaše dotazy. Dotazy pokládáte ostatním členům fóra - většinou pacientům.
Stejně tak sem můžete psát vaše zkušenosti pro ostatní pacienty.
Pokud se váš dotaz týká konkrétního příspvěku například v rubrice Novinky, tak piště tam.
****************************************************************
Dotazy pište přímo sem do fóra. Neposílejte dotazy mě, nejsem lékař. Máte větší pravděpodobnost, že na váš konkrétní problém odpoví někdo, kdo s ním má zkušenost.
****************************************************************
Upozornění: Roztroušená skleróza je nemoc, která může mít u každého zcela rozdílný průběh. Někdo může mít do měsíce i bez jakékoliv léčby remisi(zlepšení) a někdo jiný může mít i s léčbou do měsíce naopak relaps. Existují pacienti, kteří si mohou myslet nejen podvodně, ale klidně i v dobré víře, že za jejich remisi může nějaký jejich experiment, nebo nějaká látka kterou užívali. Ve skutečnosti by ke zlepšení došlo i bez léčby a třeba možná i dřív. Účinnost léčby se dá ověřit pouze ve vědecké studii na větším množství různých pacientů.
Berte to prosím při čtení tohoto podfóra v úvahu.

Re: Solu-medrol

Příspěvekod dulca » 09 led 2018 00:44

5let nekolikrat megadavky solumedrolu vysledek chuze o 2fr. holich, ID, ZTP-P....nastvala jsem se a vydala za doktorem, ktery jde proti proudu....1 kura 12 tydnu inv. antibiotik + peroralni 2druhy, hned po ukonceni kury chuze jen o hulce. Za rok 2. Kura atb. 50 dni jen peroralni po dalsim roce ted zacinajici 3. rok 42 dnu dvojkombinace dalsich atb. peroralne....v pulce unora bych mela jit na lumbalku, aby se zjistilo co je jeste potreba likvidovat.
Vysledek pet let kurveni zdravi v RS centru a konecne2 roky leceni, vysledek kdy ze me v RS centru vyrobili mrzaka je, ze ted po lecbe chodim vetsinou bez opory, s trekovymi hulkami jsem vysla Obrim dolem na Snezku a sesla dolu do Pece, zacala jsem zase ridit auto... to co se nejhur vraci je pamet a jine kognitivni schopnosti. Nejaka drobna rezidua zatim přetrvávají, ale lecba jeste neni ukoncena.
Takze jedina rada prestante tupe verit RS centrum, najdete poradneho imunologa zjistete co vsechno vam v tele koluje, jak viry tak bakterie a pak zacnete hledat tech ne mnoho jedinců, kteri vas budou chtit vylecit. Jde to. Takovych pribehu jako muj je u meho doktora spousta.
Jinak az budou vysledky z likvoru urcite napisu jestli autoimunitni reakce pretrvava nebo vylecenim infekci zmizela jako u vetsiny pacientu co tim prosli.
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Předchozí

Zpět na Poradna. Dotazy na léčbu a zdravotní problémy. Vlastní zkušenosti s léčbou roztroušené sklerózy.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků