Stránka 11

Urinoterapie

PříspěvekNapsal: 07 led 2015 20:14
od beatrixe
Máte někdo zkušenost s urinoterapií? Narazila jsem na to náhodně na internetu a docela mě to zaujalo. Zvažuju, že vyzkouším injekce s urinou a homeopatikum s urinou. Pro ty co to neznají, jedná se o užívání vlastní moči. Zní to šíleně, ale zároveň mi léčba dává logiku.

“Moč je totiž přesným obrazem stavu organismu, protože vzniká z krevní plazmy jako produkt látkové výměny v lidském těle, které se účastní všechny orgány, krev a každá tělesná buňka. Proto nese informaci také o všech deformacích, probíhajících i nastávajících chorobných procesech, ale i o místech postižení a dysfunkcí. Podstatné při urinoterapii – na rozdíl od chemoterapie – je zvláště to, že urina neléčí jen určitý postižený orgán, ale ozdravuje organismus jako celek, nemá nežádoucí vedlejší účinky a netoxikuje organismus zanášením zbytky po lécích. A samozřejmě je zadarmo, kdykoli a kdekoli poruce. MUDr. Partyková“

“Bylo zjištěno, že mnohé tělesné nemoci byly urinou zmírněné, např. roztroušená skleróza, zánět tlustého střeva, vysoký krevní tlak, lupus, revmatický zánět kloubů, zánět jater, hyperaktivita, pankreatická nedostatečnost, psoriáza, a ekzém, cukrovka, pásový opar, mononukleóza.” Dr. Nancy Dunne, lékařská konsiliářka, Irish Allergy Treatment and Research Association, Oxford Medical Symposium, 1981

Re: Urinoterapie

PříspěvekNapsal: 07 led 2015 21:58
od vychodocech
Tak něco jsem si o tom přečetl, ale zdá se mi to trošku sci-fi, věřím tomu, že to může sloužit jako placebo efekt. Každopádně co se týká alternativní medicíny, tak tato je myslím dost na "hraně" a říkám si co přijde dál ..... budeme nakonec pojídat (popíjet) ještě něco jiného?

Nevím ... ale hygienické mi to nepřijde i když moč bývá sterilní krom částí ze kterých vytéká, ale maximálně to člověk nestráví a vrhne .... brrrr.... :?

více si ale raději přečtěte zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Urinoterapie