Urinoterapie

Sem můžete psát Vaše dotazy. Dotazy pokládáte ostatním členům fóra - většinou pacientům.
Stejně tak sem můžete psát vaše zkušenosti pro ostatní pacienty.
Pokud se váš dotaz týká konkrétního příspvěku například v rubrice Novinky, tak piště tam.
****************************************************************
Dotazy pište přímo sem do fóra. Neposílejte dotazy mě, nejsem lékař. Máte větší pravděpodobnost, že na váš konkrétní problém odpoví někdo, kdo s ním má zkušenost.
****************************************************************
Upozornění: Roztroušená skleróza je nemoc, která může mít u každého zcela rozdílný průběh. Někdo může mít do měsíce i bez jakékoliv léčby remisi(zlepšení) a někdo jiný může mít i s léčbou do měsíce naopak relaps. Existují pacienti, kteří si mohou myslet nejen podvodně, ale klidně i v dobré víře, že za jejich remisi může nějaký jejich experiment, nebo nějaká látka kterou užívali. Ve skutečnosti by ke zlepšení došlo i bez léčby a třeba možná i dřív. Účinnost léčby se dá ověřit pouze ve vědecké studii na větším množství různých pacientů.
Berte to prosím při čtení tohoto podfóra v úvahu.

Urinoterapie

Příspěvekod beatrixe » 07 led 2015 20:14

Máte někdo zkušenost s urinoterapií? Narazila jsem na to náhodně na internetu a docela mě to zaujalo. Zvažuju, že vyzkouším injekce s urinou a homeopatikum s urinou. Pro ty co to neznají, jedná se o užívání vlastní moči. Zní to šíleně, ale zároveň mi léčba dává logiku.

“Moč je totiž přesným obrazem stavu organismu, protože vzniká z krevní plazmy jako produkt látkové výměny v lidském těle, které se účastní všechny orgány, krev a každá tělesná buňka. Proto nese informaci také o všech deformacích, probíhajících i nastávajících chorobných procesech, ale i o místech postižení a dysfunkcí. Podstatné při urinoterapii – na rozdíl od chemoterapie – je zvláště to, že urina neléčí jen určitý postižený orgán, ale ozdravuje organismus jako celek, nemá nežádoucí vedlejší účinky a netoxikuje organismus zanášením zbytky po lécích. A samozřejmě je zadarmo, kdykoli a kdekoli poruce. MUDr. Partyková“

“Bylo zjištěno, že mnohé tělesné nemoci byly urinou zmírněné, např. roztroušená skleróza, zánět tlustého střeva, vysoký krevní tlak, lupus, revmatický zánět kloubů, zánět jater, hyperaktivita, pankreatická nedostatečnost, psoriáza, a ekzém, cukrovka, pásový opar, mononukleóza.” Dr. Nancy Dunne, lékařská konsiliářka, Irish Allergy Treatment and Research Association, Oxford Medical Symposium, 1981
beatrixe
 
Příspěvky: 5
Registrován: 18 srp 2014 20:18

Re: Urinoterapie

Příspěvekod vychodocech » 07 led 2015 21:58

Tak něco jsem si o tom přečetl, ale zdá se mi to trošku sci-fi, věřím tomu, že to může sloužit jako placebo efekt. Každopádně co se týká alternativní medicíny, tak tato je myslím dost na "hraně" a říkám si co přijde dál ..... budeme nakonec pojídat (popíjet) ještě něco jiného?

Nevím ... ale hygienické mi to nepřijde i když moč bývá sterilní krom částí ze kterých vytéká, ale maximálně to člověk nestráví a vrhne .... brrrr.... :?

více si ale raději přečtěte zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Urinoterapie
vychodocech
 
Příspěvky: 1079
Registrován: 18 úno 2013 02:12


Zpět na Poradna. Dotazy na léčbu a zdravotní problémy. Vlastní zkušenosti s léčbou roztroušené sklerózy.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník