kde koupit naltrexone

Sem můžete psát Vaše dotazy. Dotazy pokládáte ostatním členům fóra - většinou pacientům.
Stejně tak sem můžete psát vaše zkušenosti pro ostatní pacienty.
Pokud se váš dotaz týká konkrétního příspvěku například v rubrice Novinky, tak piště tam.
****************************************************************
Dotazy pište přímo sem do fóra. Neposílejte dotazy mě, nejsem lékař. Máte větší pravděpodobnost, že na váš konkrétní problém odpoví někdo, kdo s ním má zkušenost.
****************************************************************
Upozornění: Roztroušená skleróza je nemoc, která může mít u každého zcela rozdílný průběh. Někdo může mít do měsíce i bez jakékoliv léčby remisi(zlepšení) a někdo jiný může mít i s léčbou do měsíce naopak relaps. Existují pacienti, kteří si mohou myslet nejen podvodně, ale klidně i v dobré víře, že za jejich remisi může nějaký jejich experiment, nebo nějaká látka kterou užívali. Ve skutečnosti by ke zlepšení došlo i bez léčby a třeba možná i dřív. Účinnost léčby se dá ověřit pouze ve vědecké studii na větším množství různých pacientů.
Berte to prosím při čtení tohoto podfóra v úvahu.

kde koupit naltrexone

Příspěvekod marrie » 15 pro 2014 17:29

potřebuji Naltrexone, prosím o radu, kde by se dal naltrexone koupit, v ČR k sehnání není.Pokud máte někdo zkušenosti, dejte prosím vědět. Díky
marrie
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 led 2014 19:16

Re: kde koupit naltrexone

Příspěvekod Miguel » 20 pro 2014 10:25

až se vrátím z dovolené poradím, mám to v kompu na stole
Miguel
 
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2013 11:19

Re: kde koupit naltrexone

Příspěvekod marrie » 20 pro 2014 17:41

to budu moc ráda, když mi poradíte. již jsem jedenkrát nakupovala přes internet, ale celníci dělali problémy. a tak mám strach, že mi to příště neproclí a já vyhodím 4500Kč
marrie
 
Příspěvky: 3
Registrován: 25 led 2014 19:16

Re: kde koupit naltrexone

Příspěvekod Standa » 11 lis 2015 14:32

Prosím, nevíte, kde by se dal Naltrexone koupit v součsné době ? U nás je nyí registrován u SÚKLu pod označením Adepend (28 x 50 mg), ale není k sehnání.
Standa
 
Příspěvky: 9
Registrován: 29 črc 2014 16:49

Re: kde koupit naltrexone

Příspěvekod Standa » 30 lis 2015 08:40

Zkušenosti s Naltrexone v roce 2015. Asi před deseti lety jsem z internetu získal mnoho informací o možných pozitivních účincích na progresivní RSku, léčením malé dávky léku Naltrexone. Jedná se o podstatné snížení bolestí svalstva, zlepšení rovnováhy a lepší nálady. I když se jedná o léčbu na vlastní nebezpečí, přemluvil jsem neuroložku k vypsání receptu (napsala tam jen účinnou látku Naltrexone a že vše hradí pacient) s tím, aby mně lék rozvážili do kapslí po 4 mg (doporučená dávka je od 3 do 5 mg). Asi před šesti lety jsem začal s léčbou, protože lék pod označením Revia tady byl k dostání a našel jsem i lékárnu, která mně to rozvážila. Další rok ten lék Revia z lékáren zmizel a objevil se tady lék Naltrexone AOP. Ke konci roku 2014 z našich lékáren lék s Naltrexone zmizel z ČR úplně (prý se pro 300 odběratelů nikomu nevyplatí do ČR jej dovážet). Tak jsem rok byl bez léku. A bylo to znát, lék na mě opravdu docela dobře působí a neměl žádné negativní účinky. Musím jej však brát ráno a ne večer, jak se většinou doporučuje. Protože jsem nechtěl lék kupovat různými „černými“ cestami, našel jsem po roce lékárnu dr.Max, která mně lék Revia individuálním dovozem z Německa zabezpečila a dokonce i jeho rozvážení, za což děkuji. Stálo to jako před léty za 28 tablet po 50 mg a jejich rozvážení celkem 2.700,-Kč (je z toho 350 kapslí, tedy skoro na celý rok). Je škoda, že daleko levnější lék, který je k dostání v Polsku, na Slovensku a v Rakousku pod názvem Adepend, který je také Naltrexon, má SÚKL v současné době v seznamu schválených léčiv pro ČR, ale v lékárnách ho tady neseženete. To prostě nechápu.
Standa
 
Příspěvky: 9
Registrován: 29 črc 2014 16:49

Re: kde koupit naltrexone

Příspěvekod PetaN » 01 říj 2019 14:25

Oživuji vlákno.

Dá se u nás vůbec v lékárnách dostat Naltrexone?
PetaN
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 říj 2019 14:19

Re: kde koupit naltrexone

Příspěvekod dexter277 » 01 říj 2019 21:09

PetaN píše:Oživuji vlákno.

Dá se u nás vůbec v lékárnách dostat Naltrexone?



Normálně by měl jít koupit http://www.sukl.cz/modules/medication/detail.php?code=0087544&tab=texts
Nyní je nový lék Mysimba viz vlákno https://ereska.net/viewtopic.php?f=34&t=2700 ten v sobě obsahuje jak Naltrexone tak i buprion (antidepresivum dopamin), tento lék se používá primárně pro léčbu obezity - člověk po něm už tak nemlsá. Tableta má 8mg naltrexone a 90 mg buprion. I samotný lék buprion (wellbutrin) je dobrý a aspoň trochu účiný proti únavě.

Tam je naltrexone obsažený, ale je tam 8mg a to pro efekt je už asi hodně. Normálně koupí NALTREXONE AOP 50 mg a ty se nechají v lékárně rozdrtit a připravit do kapslí, léčebný účinek „low dose naltrexone“, LDN je asi kolem 1,5 mg až 3 mg na kapsli. Vyšší dávky již nemají ten správný efekt. Já jsem to třeba zkoušel jednou v MS centrum a neuroložka nevěděla vůbec která bije.
Ale jelikož je nyní nově ten lék Mysimba kde je obsažen naltrexone, a tento lék mohou předepisovat kdokoliv. Tak i Naltrexone by neměl být problém, hlavně když o léčebném efektu LDN jsou už i nějaké menší studie a ten efekt je znán, hlavně v USA. Podle mě spíš najít ochotného doktora klidně i psychiatr. A jelikož je Naltroxone již obsažen v tom novém léku Mysimba který se primárně používá na léčbu i dlouhodobou obezity tak bezpečnostní profil léku bude bezpečný.
dexter277
 
Příspěvky: 68
Registrován: 14 srp 2016 21:20


Zpět na Poradna. Dotazy na léčbu a zdravotní problémy. Vlastní zkušenosti s léčbou roztroušené sklerózy.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků