Nová témata

Technické připomínky, pravidla, podpora fóra, nějaká přání, stížnosti, atd.....

Re: Nová témata

Příspěvekod Franta » 01 led 2017 23:41

Dal jsem to do poradny. Kdyby jste tam chtěli jiný text, klidně ho tam na přání napíši.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Nová témata

Příspěvekod schutzmeister@iex.cz » 02 led 2017 18:39

O.K.
možná přeci jen : ten komentář bych upravil. Nemělo by to být pro ty, co si myslí, že mu české zdravotnictví nepomůže. Tak to ani já nemyslil. Mělo by být pro pokročilé - pro ty, kteří mají leccos za sebou a nejsou na tom dobře. A nesplňují parametry pro imunomodulační léčbu. Taky nejsou bez šance, jen možnosti a potřeby jsou jiné.
Ta druhá půlka komentáře je dobrá.
Prostě pro pokročilé. Pro ty, kteří prožili s RS větší část svého života. Pro ty dvě třetiny, kteří už přesáhli horizont, kde pojišťovna léčbu hradí.
Tak nějak. Nevím. Což ?
schutzmeister@iex.cz
 
Příspěvky: 306
Registrován: 06 led 2014 19:42

Re: Nová témata

Příspěvekod schutzmeister@iex.cz » 27 led 2018 12:16

Asi to zase nebude nic objevnýho, no ale, objevil jsem teď pěkně ucelený článek s jednotlivými problémy s RS spojenýma. Každá jednotlivost se dá dobře ovlivňovat samostatně a to tady, si myslím, buď chybí úplně, nebo je těžko nahledatelný.
Myslím jednoduché proklikání - téma Příznaky MS a jejich správa / kupříkladu / rozkliknu seznam - z toho mě zajímá brnění rukou a osteoporóza - najdu, rozkliknu a tam je jen o tom, spojitosti a možná správa.
Když se to jednotlivě dá pod cokoli, co tu už je, bude to nepřehledný, protože většina dosavadních témat tu je univerzálních - tedy co pomáhá na RS. Jednotlivé příznaky jsou ale, jak podle literatury, tak podle našich zkušeností, dost samostatně ovladatelné, vlastně sami jsme už téměř na vše objevili pomoc, když se to rozseká na sekvence. Prostě to není univerzální.
Dost by to i mohlo šetřit různě diferencovaný dotazy v poradně, protože by se to, co koho okamžitě zajímá, našlo snadno.
Jak říkám, nejde o nic, co tu není, jen systém proklikání bez marnýho pročítání dlouhých seznamů.
Kam to dát mě nenapadá. Taky by se to tam muselo hned založit všechno - ty symptomy - bez možnosti dalšího rozšiřování, aby to neztratilo fazónu. Myslím.
schutzmeister@iex.cz
 
Příspěvky: 306
Registrován: 06 led 2014 19:42

Re: Nová témata

Příspěvekod Franta » 28 led 2018 00:34

až tam bude víc témat které jdou k sobě, založím podtéma a přesunu.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Předchozí

Zpět na O tomto fóru - návody - informace pro začátečníky a ostatní členy fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron