Facebook

Technické připomínky, pravidla, podpora fóra, nějaká přání, stížnosti, atd.....

Facebook

Příspěvekod Franta » 25 lis 2015 09:19

Na facebooku máme účet, který již dříve pro mě založila moje známá a který má za cíl jen směrovat na naše fórum.
viz:
https://www.facebook.com/Roztrou%C5%A1en%C3%A1-skler%C3%B3za-Ereska-Net-novinky-z-v%C3%BDvoje-l%C3%A9k%C5%AF-a-l%C3%A9%C4%8Debn%C3%BDch-metod-348196645285712
K tomuto účtu mám přihlašovací údaje.

Zjistil jsem, že přes 380 lidí dalo naším stránkám "To se mi líbí". A Jsou i určitě další, kteří naše stránky neoznačili jako to se mi líbí, protože je nikdo nenutí to označit, ale zajímají je.
Na rozdíl od uživatelů co se registrovali do našeho fóra emailovou adresou. Jsou tito uživatelé z facebooku zcela reálně aktivní uživatelé kteří tímto vyjadřují, že se jim naše stránky ereska.net líbí a kteří mohou kdykoliv kliknout, že se jim naše stránky již nelíbí, nebo že je nezajímají, ale neudělali to.

Od té doby jsem se s facebookem trošku naučil (přes můj odpor :D ) a vím, že se uživatelům facebooku automaticky objevují novinky z kanálů které se jim líbí nebo které sledují. Například se jim automaticky zobrazují novinky co je nového u přátel, od různých skupin které je zajímají, zpravodajské informace, informace o svých politických stranách, informace od svých hudebních skupin, herních komunit a pod.
A tak nemusejí a někteří ani nečtou jiné weby. Což je samozřejmě hrozné. Proč to je na další diskusi. Ale prostě uživatelé to chtějí a na druhou stranu to má i své výhody.

Takže bych to viděl tak, že tam občas (ne vždycky) napíšu odkaz na nový zajímavý článek který se uživatelům, které to zajímá, automaticky objeví na jejich osobní hlavní stránce a tak je přivede na ereska.net. A uvidím.
Určitě ale nechci přesouvat aktivitu z fóra na facebook, ale naopak z facebooku sem. Protože tady se na rozdíl od facebooku dají příspěvky třídit.

Jináč na facebooku jsem spíše začátečník než pokročilý, tak kdyby něco nefungovalo, tak se ozvěte.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Zpět na O tomto fóru - návody - informace pro začátečníky a ostatní členy fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron