Titulní strana fóra

Technické připomínky, pravidla, podpora fóra, nějaká přání, stížnosti, atd.....

Titulní strana fóra

Příspěvekod Franta » 24 úno 2015 12:00

Dávám k diskusi změny, které jsem na fóru provedl.

Změny:
1/ titulní strana - má stejnou adresu jako fórum
2/ Na titulní straně se po určitém počtu zobrazení změní přímý odkaz na fórum na odkaz přes vyhledávač google. Po určitém počtu - aby to příliš neobtěžovalo. Počet je možné změnit.
3/ úvodní strana má stejnou adresu jako fórum. Takže stránky musí rozpoznat že se jedná o příchod nebo o další prohlížení. Dalo by se to změnit, fórum by se mohlo dát do podsložky, tak jako to bylo na klubsms. Ale přišli by jsme o indexaci a trvalo by několik měsíců než by to tyto stránky byly na stejných pozicích ve vyhledávačích.
4/ na úvodní straně mohou být další informace.
5/ lze to stále vylepšovat
6/ mohu udělat že úvodní strana se bude objevovat jen při zobrazení odkazu na google (například každou 10-20 návštěvu), jinak bude vstup přímý.
7/ uživatelům přispívajícím na provoz fóra mohu zobrazení odkazu na google vypnout úplně
8/ mohu vše vrátit tak jako to bylo

Diskuse se může zúčastni každý. Více bude přihlednuto k názorům členů přispívajících na provoz fóra.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Titulní strana fóra

Příspěvekod vychodocech » 16 bře 2015 18:22

Řeším problém s přihlašováním přes titulní stranu, jde pouze o přihlašování přes prohlížeč Firefox, přes jiné prohlížeče jako je Google Chrome nebo IE apod. se problémy nevyskytují. Při přihlášení se objevuje chyba Error 403 (místo aby uživatele po přihlášení stránky vrátily na úvodní (novou) stranu), tento problém jsem zatím nezaznamenal u jiných prohlížečů.

Takže pokud se nemůžete dostat (přihlásit) do našich stránek, zkuste jiný prohlížeč - tam to půjde. Pokud máte tento problém, prosím dejte nám vědět, abychom ho mohli řešit. Děkuji.
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12

Re: Titulní strana fóra

Příspěvekod dulca » 16 bře 2015 18:46

vychodocech píše:Řeším problém s přihlašováním přes titulní stranu, jde pouze o přihlašování přes prohlížeč Firefox, přes jiné prohlížeče jako je Google Chrome nebo IE apod. se problémy nevyskytují. Při přihlášení se objevuje chyba Error 403 (místo aby uživatele po přihlášení stránky vrátily na úvodní (novou) stranu), tento problém jsem zatím nezaznamenal u jiných prohlížečů.

Takže pokud se nemůžete dostat (přihlásit) do našich stránek, zkuste jiný prohlížeč - tam to půjde. Pokud máte tento problém, prosím dejte nám vědět, abychom ho mohli řešit. Děkuji.


ja jedu prez lisku a zadny problem nemam,...
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Titulní strana fóra

Příspěvekod petankl » 17 bře 2015 09:25

vychodocech píše:Řeším problém s přihlašováním přes titulní stranu, jde pouze o přihlašování přes prohlížeč Firefox, přes jiné prohlížeče jako je Google Chrome nebo IE apod. se problémy nevyskytují. Při přihlášení se objevuje chyba Error 403 (místo aby uživatele po přihlášení stránky vrátily na úvodní (novou) stranu), tento problém jsem zatím nezaznamenal u jiných prohlížečů.

Takže pokud se nemůžete dostat (přihlásit) do našich stránek, zkuste jiný prohlížeč - tam to půjde. Pokud máte tento problém, prosím dejte nám vědět, abychom ho mohli řešit. Děkuji.


Jo, mne se to stava docela casto. Kdyby se to povedlo vyresit, tak by to bylo dobre, dik.
petankl
 
Příspěvky: 520
Registrován: 17 úno 2013 09:22

Re: Titulní strana fóra

Příspěvekod vychodocech » 17 bře 2015 19:21

problém dělá ta smyčka při přesměrování, jen na firefoxu - nemůžu nějak najít jaké nastavení to způsobuje, už jsem vyzkoušel snad všechno (dělá to i na staré dobré Opeře 12.xx, to ale nepočítám za problém)
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12

Re: Titulní strana fóra

Příspěvekod vychodocech » 20 bře 2015 11:44

Problém je vyřešen a opraven, bylo to v souvislosti s tou smyčkou a u firefoxu. Franta opravil.
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12


Zpět na O tomto fóru - návody - informace pro začátečníky a ostatní členy fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník