Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Ověřené i ne úplně ověřené přírodní či běžné substance, které by mohly pomáhat, ale i škodit. Také alternativní medicína, různé diety, strava. Ověřené i ne zcela ověřené alternativní teorie.

Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod Franta » 23 črc 2013 16:55

**********************************************************************************************************************************
Editováno: Protože to tu začalo být velmi nepřehledné, tak jsem rozdělil toto fórum na 4 nová témata:

Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová - viewtopic.php?f=17&t=586 toto vlákno
Parazité u zvířat - podobnost s lidmi - diskuse viewtopic.php?f=17&t=1169
Probiotika, střevní mikroflóra, bakterie, parazité,.... viewtopic.php?f=17&t=1168
přípravek MMS „Miracle Metallic Supplement“ -z jiného tématu viewforum.php?f=66

**********************************************************************************************************************************


Našel jsem článek o parazitech od Ing Hany Bláhové
http://www.badatel.sk/documents/Ing-Han ... 110210.pdf

Píše tam i o roztroušené skleróze.
Paní inženýrku neznám, takže za informace neručím :)
Ale něco mi přišlo docela věrohodné. Tak to sem dávám.
Ať si to každý přebere, případně okomentuje.
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod Miguel » 24 říj 2013 16:35

Vyhnout se širokým obloukem. Paní lže jako když tiskne. Ve svojí "ordinaci" háže moudra a neuvěřitelná prohlášení jako "eresku - tu já umím, ta se dá celkem lehce vyléčit"
apod. Nakonec vytáhne ze skříňky pět až deset různých dóziček běžně dostupných doplňků výživy a tvrdí, že s tímhle se jí určitě zbavíte.
Miguel
 
Příspěvky: 68
Registrován: 03 bře 2013 11:19

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod Romka » 25 říj 2013 18:09

Franta píše:Našel jsem článek o parazitech od Ing Hany Bláhové
http://www.badatel.sk/documents/Ing-Han ... 110210.pdf

Píše tam i o roztroušené skleróze.
Paní inženýrku neznám, takže za informace neručím :)
Ale něco mi přišlo docela věrohodné. Tak to sem dávám.
Ať si to každý přebere, případně okomentuje.

tak jsem si to přebrala,souhlasím s názorem Miguela,tudíž to že paní lže jako když..../ovšem možná tomu sama opravdu věří/proč si to myslím,každý jedinec s jakoukoliv vážnou potažmo nevyléčitelnou nemocí je snadnou kořistí kohokoliv.Všichni rádi posloucháme nebo čteme že toto jednoznačně zabere,mně to přijde jako velmi odvážné tvrzení ženy s titulem Ing.Nahlédla jsem do recenzí,každý nechť si svým selským rozumem přebere sám,kolik peněz jedinec,v našem případě prozatím nevyléčitelně nemocný ereskář zaplatí za vyšetření u nejpřednější české parazitoložky? Toto je můj osobní názor :) pokud má někdo jiný - sem s ním,ráda si jej přečtu.Jsme přece v diskuzním fóru
Romka
 
Příspěvky: 46
Registrován: 06 dub 2013 11:11

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod elwex » 04 pro 2013 17:34

Absolvoval jsem úvodní sezení u paní Řezníčkové v Litoměřicích s proměřením "zátěží".

Diagnostika:
Jako vývojový inženýr elektronickcýh přístrojů pro medicínské použití si dovolím upozornit, že měřící přístroj Salvia není s počítačem nijak propojen. V PC léčitelka 2,5 hodiny překlikává různé zátěže, resp. názvy bakterií, virů atd. Propojení je realizováno jen jedním jednožilovým kabelem a má pouze fiktivní funkci. Samotná Salvia je pouze ohmetr v hodnotě 200,-Kč prodávaný za cca 30 000. Přístroj z technického hlediska měří jen odpor (reálnou složku impedance) kůže, a to stále na stejném místě.

Navrhovaná léčba:
Ať vyjde v diagnostice cokoli, léčba je vždy a pro všechny nemoci shodná. 3 různé antiparazitické léky, MMS a několik lahviček Jonášových kapek.

Netroufám si hodnotit, zda může být léčba účinná nebo naopak škodlivá.

Můj názor:
antiparazitika - většina z těch léků se nemá užívat při nemocech nervové soustavy
MMS = ClO2 = průmyslové bělidlo/desinfekce - kromě toho, že je silně toxické a leptá trávicí trakt, má i oxidační účinky. Osobně si myslím, že jsou prospěšné naopak antioxidační účinky a eliminace oxidačního stresu.
jonášovy kapky = speciální laserovou technologií je do vody nahrán hologram zobrazující... nemám slov, prostě boolshit.

Ale... Pokud by přeci jen RS způsobovala nějaká střevní bakterie, jak se zde objevilo, možná by na tom něco mohlo být. Vzhledem k velmi rozsáhlé PR kampani paní Bláhové, Jonáši atd. se ale člověk nikdy nedozví pravdivé informace, a to ani v diskuzních fórech.
elwex
 
Příspěvky: 50
Registrován: 01 pro 2013 20:47

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod Elis » 20 úno 2014 19:23

A tak teda poraďte... co zkusit... jsem objednaná na březen na měření. Nemá to teda smysl???
Díky za rady 8-)
Elis
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2014 19:13

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod dulca » 21 úno 2014 17:23

Elis píše:A tak teda poraďte... co zkusit... jsem objednaná na březen na měření. Nemá to teda smysl???
Díky za rady 8-)

Kdyz nájde lekare, který s těmi preparáty pracuje a má výsledky, můžeš zkusit, já osobne bych do toho nesla. Na parazity nevěřím, přijde mi to jako blbost, jestli je člověk má lze zjistít v normálních laboratorich. Podle mého je to dobrý tahak na prachy. Co funguje z alternativy najdes, ze proplaci pojišťovny např. ve Svycarsku, Německu atd. Jinak já jedu v lecbe, která tu schválena není, ale je to pod dohledem MUDra a ve Svycarsku, Německu to pojišťovny platí. Ty by úplný hovadiny necalovaly.
dulca
 
Příspěvky: 480
Registrován: 17 úno 2013 00:42

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod Hana RS » 15 čer 2014 08:51

Miguel píše:Vyhnout se širokým obloukem. Paní lže jako když tiskne. Ve svojí "ordinaci" háže moudra a neuvěřitelná prohlášení jako "eresku - tu já umím, ta se dá celkem lehce vyléčit"
apod. Nakonec vytáhne ze skříňky pět až deset různých dóziček běžně dostupných doplňků výživy a tvrdí, že s tímhle se jí určitě zbavíte.


Souhlasím s Miguelem, že Ing Hana Bláhová je podvodnice. Mám na ni stejný názor. Z lidí, kteří se neštítí okrádat těžce nemocné pacienty o peníze je mi zle.
Hana RS
 
Příspěvky: 11
Registrován: 15 čer 2014 05:12

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod elwex » 15 čer 2014 09:45

Naprosto s vami souhlasim. Pracuji jako elektroinzenyr ve vyvoji HW v ve svem oboru celosvetove nejvetsi a dokonce ceske firme Medical Technologies CZ a.s. Vyvijime a vyrabime predevsim pristroje pro fyzioterapii. Muzu zde odprisahnout, ze pristroj Salvia a jemu podobne jsou ZCELA JISTE PODVOD ! A budu rad pokud muj odborny nazor pomuze dalsim lidem v rozhodovani, zda k temto sarlatanum nejit a nebo nejit.

Ing. Bc. Martin Olejar, alias elwex.
elwex
 
Příspěvky: 50
Registrován: 01 pro 2013 20:47

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod elwex » 15 čer 2014 09:52

PS: lepsi je ty penize utratit za sport, konopny a pupalkovy olej, A, D, E, gama-tokoferol, kyselinu alfa-lipoovou a pripadne dalsi doplnky. To dle meho osobniho nazoru a zkusenosti funguje.
elwex
 
Příspěvky: 50
Registrován: 01 pro 2013 20:47

Re: Parazité - detoxikační medicína - Ing Hana Bláhová

Příspěvekod elwex » 07 srp 2014 15:56

A proč polovina z Vás podlehla celorepublikové kampani podvodníka Jonáše a Bláhové?
Ti lidé patří za mříže nejen za podvod, ale i za ublížení na zdraví mnoha stovkám lidí.
elwex
 
Příspěvky: 50
Registrován: 01 pro 2013 20:47


Zpět na Přírodní léky, substance a běžně dostupné doplňky stravy - výzkum, zjištění, objevy ; vitamíny a alternativní medicína

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron