Swankova dieta

Ověřené i ne úplně ověřené přírodní či běžné substance, které by mohly pomáhat, ale i škodit. Také alternativní medicína, různé diety, strava. Ověřené i ne zcela ověřené alternativní teorie.

Re: Swankova dieta

Příspěvekod Ter » 19 srp 2017 09:17

Coria píše:
Ter píše:Super tak děkuju Moc, zkusím to nějak pěkně poskládat. Celozrnne pečivo, guinoa, rýže může zůstat ze? Po tom co jsem četla wahls mám pocit ze nemůžu jist nic :D


Určitě, akorát u toho pečiva bych si hlídal složení. Často do něj přidávají mléko nebo palmový olej. Já se osobně vyhýbám i chlebům s éčkama. Quinoa a rýže v neomezeném množství. Quinou mám celkově rád, je skvělá jako příloha a dají se z ní udělat saláty do 30 minut. Dám ji vařit do rýžovaru, mezitím nakrájím zeleninu a mám snídani nebo večeři na dva dny dopředu :)
Taky jsem měl zezačátku pocit, že nemůžu nic, ale receptů mám teď tolik, že je nestíhám zkoušet. Tady jich je víc než dost - https://www.pinterest.ie/theswankmsdieta/


Tyjo super, moc děkuju! Tenhle způsob mi přijde nejrozumnější. Vyškrtnout jen ty špatné tuky, zbytek hlídat a taky pryč s cukrem (to bude nejtěžší :D ) . Je to takový střed všech možných diet na ms plus samozřejmě spousty zeleniny a ovoce:)
Ter
 
Příspěvky: 15
Registrován: 15 črc 2017 09:49

Re: Swankova dieta

Příspěvekod firidion » 19 srp 2017 10:31

Coria píše:Já jsem na této dietě lehce přes dva roky a od té doby jsem neměl ataku.


Môžem sa spýtať, ako často si mal pred touto dietou ataky?
firidion
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 čer 2013 18:13

Re: Swankova dieta

Příspěvekod ealaskae » 19 srp 2017 14:34

Coria píše:
ealaskae píše:Ja tedy zatim jim maso kazdy den kureci a snazim se prokladat rybami.Trochu mi to kureci uz leze usima.Ale stale badam nemate nejake tipy na snidani?Davam si treba rohlik s marmeladou.Taky kupuji recke jogurty bez tuku.A jak to mate s upravou masa ja smazim kureci na rostlinnem oleji davam ho tam minimum.Drzim tu dietu chvili a neni to tak strasne.Ale s cestovanim je to opravdu tezke ted jedem na vikend na hory s polopenzi tak se trochu bojim ze mi nabidnou k veceri gulas nebo svickovou :)).Asi vymenime polopenze za apartmany s vlastnim varenim.Wahls ma dietu hlavne s velkym omezenim sacharidu a ja hlavne bez sladkeho nefunguji :) a cetla jsem,ze mozel jede hlavne na cukry.


K snídani například:
ovesné vločky uvařené - https://www.youtube.com/watch?v=DiEbybeAdmk
ovesné vločky studené (přes noc) - https://youtu.be/BdZIHHwX0Ao?t=1m28s
polévky s krajícem chleba. Dá se připravit doprředu, nebo tahle čočková netrvá moc dlouho - http://www.thekitchn.com/recipe-red-len ... chn-212392
rýžová kaše - spousta receptů (zeleninová, kuřecí, rybí, s houbama atd.) - například https://youtu.be/5odnF7H-tz0?t=1m
veganský talíř s tofu a zeleninou - http://www.veggieful.com/2012/07/big-ve ... kfast.html (vyžaduje víc času, dělám jen o víkendu)
ovesné banánové placky - https://www.youtube.com/watch?v=rrOpeQ5hpKs
Obecně hledám hlavně veganské recepty nebo cokoliv co je rychlé na uvaření. Není ani potřeba vymýšlet nic speciálního. Stačí jen pár krajíců chleba - s marmeládou, arašídovým máslem (kupovat bez palmového oleje), hummusem aj.

Maso smažím na troše rostlinného oleje, peču nebo griluju v troubě. S cestováním je to někdy obtížné. Pokud máš kontakt na hotel, zkus jim napsat dopředu a požádat je o nějakou snídani, co by ti vyhovovala. Udělal jsem to takhle párkrát a dostal jsem jednou uzenou rybu, pak třeba zeleninový salát, ovecné vločky s mandlovým mlékem atd. Ještě jsem se nesetkal s tím, že by mi někdo nechtěl vyhovět :)



Super moc diky za radu.
ealaskae
 
Příspěvky: 16
Registrován: 27 črc 2013 09:45

Re: Swankova dieta

Příspěvekod ealaskae » 19 srp 2017 17:50

A jeste me zajima co brambory?A vseobecne treba kureci maso smazene jako rizek nikde se to nemuzu docist zda je to spatne nebo ne.Tak celkove asi rizek neni nic dobreho :))) takze je to asi jasne :).
ealaskae
 
Příspěvky: 16
Registrován: 27 črc 2013 09:45

Re: Swankova dieta

Příspěvekod firidion » 19 srp 2017 18:46

ealaskae píše:A jeste me zajima co brambory?A vseobecne treba kureci maso smazene jako rizek nikde se to nemuzu docist zda je to spatne nebo ne.Tak celkove asi rizek neni nic dobreho :))) takze je to asi jasne :).


Napríklad Dr. Jelinek v OMS prístupe nedovoluje smažiť, pretože by malo smažením dochádzať k oxidácii oleja a tým pádom premene na nebezpečné látky. A keď je nutné použiť olej, tak extra panenský olivový ale nepresiahnuť určitú teplotu.
firidion
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 čer 2013 18:13

Re: Swankova dieta

Příspěvekod schutzmeister@iex.cz » 20 srp 2017 16:59

ealaskae píše:A jeste me zajima co brambory?A vseobecne treba kureci maso smazene jako rizek nikde se to nemuzu docist zda je to spatne nebo ne.Tak celkove asi rizek neni nic dobreho :))) takze je to asi jasne :).

V dnešní době kuřecí je největší kšunt, co jde vůbec sehnat. Na to nemusím být znalec diet. Antibiotika, sajrajt strava, několikeré rozmrazování. Od chvíle, co se vozí z brazilie, se mě zvedá kufr jen ho vidím na reklamním letáku.
Když maso, tak bych zavedl islámskou dietu - skopové, hovězí, sem tam nějaký buschmeat, nebo soba. Ale to co jíme tady na starém kontinentu, to je fakt hnus.
PS : nevěřte tomu, že jakákoli dieta má vliv na stav protilátek v těle. Ikdyž ty antibiotika v tom mase ....
Když jíst, tak aby to bylo dobrý. A nebylo potom zle.
schutzmeister@iex.cz
 
Příspěvky: 306
Registrován: 06 led 2014 19:42

Re: Swankova dieta

Příspěvekod Coria » 04 zář 2017 14:41

firidion píše:
Coria píše:Já jsem na této dietě lehce přes dva roky a od té doby jsem neměl ataku.


Môžem sa spýtať, ako často si mal pred touto dietou ataky?


Jednou do roka mezi lety 2012 a 2014, takže celkem 3 ataky.

Pardon za prodlevu, byl jsem na dovolené.
Coria
 
Příspěvky: 30
Registrován: 24 úno 2015 17:06

Re: Swankova dieta

Příspěvekod Coria » 04 zář 2017 15:02

ealaskae píše:A jeste me zajima co brambory?A vseobecne treba kureci maso smazene jako rizek nikde se to nemuzu docist zda je to spatne nebo ne.Tak celkove asi rizek neni nic dobreho :))) takze je to asi jasne :).


Brambory v jakémkoliv množství, v ničem dietě neodporujou. U řízku je problém, že se smaží v docela velkém množství oleje, takže bych ho nedoporučoval. Když už, tak orestovat nudličky na troše oleje, ale lepší je pečení.
Coria
 
Příspěvky: 30
Registrován: 24 úno 2015 17:06

Re: Swankova dieta

Příspěvekod firidion » 04 zář 2017 17:29

Coria píše:
firidion píše:
Coria píše:Já jsem na této dietě lehce přes dva roky a od té doby jsem neměl ataku.


Môžem sa spýtať, ako často si mal pred touto dietou ataky?


Jednou do roka mezi lety 2012 a 2014, takže celkem 3 ataky.

Pardon za prodlevu, byl jsem na dovolené.


Ďakujem za odpoveď, držím palce, nech diéta pomáha.
firidion
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 čer 2013 18:13

Re: Swankova dieta

Příspěvekod zuki » 14 led 2018 22:07

Swankova dieta funguje. Mimochodem omezení cukru a tuku je tělu velice prospěšné podobnou dietu dodržují ti co chtějí posílit svaly, kuře a ryby nejlépe vařené smažené určitě ne a řízek? :D To nemyslíte vážně,chcete být zdravý? Užívám pouze rostlinné oleje po ránu, žádné mléko, máslo a bílé pečivo. Je to prostě zdravá strava až budete mít RS skoro 20 let možná uvěříte, možná dřív při nechutné atace a Wahlsové dieta je zní dost krutě. Jestli Vás vyléčí jakýkoli lék z toho nepřeberného množství, tak gratulace, ale raději spoléhám na cvičení, meditace zdravou stravu a po 18ti letech jsem pohyblivá bez pomůcek. Mám RR a cítím se "skvěle" . Držím palce nám všem Zuzana
zuki
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 led 2018 21:10

Re: Swankova dieta

Příspěvekod firidion » 15 led 2018 11:17

zuki píše:Swankova dieta funguje. Mimochodem omezení cukru a tuku je tělu velice prospěšné podobnou dietu dodržují ti co chtějí posílit svaly, kuře a ryby nejlépe vařené smažené určitě ne a řízek? :D To nemyslíte vážně,chcete být zdravý? Užívám pouze rostlinné oleje po ránu, žádné mléko, máslo a bílé pečivo. Je to prostě zdravá strava až budete mít RS skoro 20 let možná uvěříte, možná dřív při nechutné atace a Wahlsové dieta je zní dost krutě. Jestli Vás vyléčí jakýkoli lék z toho nepřeberného množství, tak gratulace, ale raději spoléhám na cvičení, meditace zdravou stravu a po 18ti letech jsem pohyblivá bez pomůcek. Mám RR a cítím se "skvěle" . Držím palce nám všem Zuzana


Ako dlho ste na Swankovej diete?
firidion
 
Příspěvky: 94
Registrován: 06 čer 2013 18:13

Předchozí

Zpět na Přírodní léky, substance a běžně dostupné doplňky stravy - výzkum, zjištění, objevy ; vitamíny a alternativní medicína

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron