Profesor Jiří Jelínek překonává RS přírodním zpsůobem

Ověřené i ne úplně ověřené přírodní či běžné substance, které by mohly pomáhat, ale i škodit. Také alternativní medicína, různé diety, strava. Ověřené i ne zcela ověřené alternativní teorie.

Profesor Jiří Jelínek překonává RS přírodním zpsůobem

Příspěvekod Franta » 15 bře 2015 21:41

RS diagnóza byl důvod k tomu, aby profesor Jiří Jelínek začal žít zdravějí.

Obrázek

Ředitel "Emergency Practice Innovation Centre" v nemocnici St Vincent v Melbourne byl diagnostikován s RS před 16ti lety. Řekl že tato diagnóza změnila je způsob pohledu na své vlastní stravovací a fitness návyky.

Profesor Jelínek byl jedním ze stovky lidí s RS a jejich rodin a přátel, kteří dokončili okruh kolem jezera Wendouree v sobotu na každoroční Ballaratově překonávací RS chůzi. Běžel celou vzdálenost.

Když se dozvěděl, že RS je vážná nemoc, tak prof. Jelínek řekl, že to nezbytně nutně neznamená neodvratnou progresi směrem k invalidnímu vozíku.

"Byl jsem diagnostikován před 16ti lety a jsem schopen běžet kolem jezera", řekl prof. Jelínek.


"Udělal jsem mé Perth City to Surf (asi nějaký běh) poté co jsem byl diagnostikován. Před tím jsem nikdy nebyl schopen uběhnout 12 km.


"Před roztroušenou sklerózou jsem neměl svůj pracovní život vyvážený. Pracoval jsem extrémně dlouhé hodiny abych pak přijel domů, dával si na gauči pivo bez zeleniny. Ale pokud máte tuto nemoc, tak musíte při pohledu na sebe udělat závazek. Je to dieta(stravování), je to cvičení, je to meditace a trochu pobyt na slunci. Je mi 61 let a nikdy jsem se necítil zdravější. Ve 45 jsem se cítil jako troska."

Profesor Jelínek má nyní dietu bez rychlého občerstvení, masa nebo mléčných výrobků. Dietu popisuje jako veganskou s mořskou stravou.

"Cíl je, že vám může být lépe," vysvětluje.


"Náš výzkum ukazuje, že 70% lidí, kteří mají tuto dietu, se zlepšili. Jestliže se podíváte na ty, kterým se udělalo lépe a na ty kterým hůře, tak je tam celkově přibližně 25% zlepšení."

...

Prof Jelínek nemohl navštívit minulý ročník "Ballarat Overcoming MS Walk", který byl organizován Elizabeth Schefferle, ale řekl, že bude velmi potěšen když se tento rok zapojí.

...

http://www.theadvocate.com.au/story/294 ... y/?cs=4169
Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Zpět na Přírodní léky, substance a běžně dostupné doplňky stravy - výzkum, zjištění, objevy ; vitamíny a alternativní medicína

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron