jóga může ulevit symptomům roztroušené sklerózy

Ověřené i ne úplně ověřené přírodní či běžné substance, které by mohly pomáhat, ale i škodit. Také alternativní medicína, různé diety, strava. Ověřené i ne zcela ověřené alternativní teorie.

jóga může ulevit symptomům roztroušené sklerózy

Příspěvekod Franta » 03 zář 2014 21:38

Uživatelský avatar
Franta
 
Příspěvky: 2423
Registrován: 14 úno 2013 09:47
Bydliště: Jižní čechy

Re: jóga může ulevit symptomům roztroušené sklerózy

Příspěvekod Jenda » 05 říj 2015 13:10

Dobrý den, já jdu dnes poprvé na jógu. Já jsem studoval cviční pěti tibetanu. Když se mě neuroložka zeptala jestli cvičím, tak jsem ji to řekl. Poradila mi ať zkusím cvičit jógu. Tak dnes mám premiéru :D
Jenda
 
Příspěvky: 16
Registrován: 30 dub 2013 09:09

Re: jóga může ulevit symptomům roztroušené sklerózy

Příspěvekod du.dan » 26 úno 2016 11:43

Joga a RS
Myslím, že mohu doporuči. RS mám zjištěnou již přes dvacet let a po posledním relapsu, zhruba před dvěma roky, (kdy jsem stěží ušel 100m), jsem zavzpomínal na období svého mládí, kdy jsem jen tak ze zájmu absolvoval kurz hatajógy a nyní cvičím celou setavu 3-4x týdně a musím konstatovat, že to mé tělo udržuje v příznivějším stavu (dá se takřka říct, že po cvičení a závěrečném relaxu se vždy cítím "na těle i duchu" osvěžen. Překvapuje mne že na tomto foru je této tématice věnováno tak málo příspěvků. DD
du.dan
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 úno 2016 10:28

Re: jóga může ulevit symptomům roztroušené sklerózy

Příspěvekod vychodocech » 26 úno 2016 13:05

du.dan píše: Překvapuje mne že na tomto foru je této tématice věnováno tak málo příspěvků. DD

Toto fórum si jistě zaslouží více článků o této tématice, jsme parta lidí, kteří se ve svém volném čase a zdarma snaží shromažďovat informace o léčbě RS a každý z nás je svým zůsobem zaměřen na nějaký okruh témat. Pokud tu nějaké téma chybí, budeme jen rádi pokud se toho někdo ujme a bude zde psát a překládat (tedy v rámci RS a pravidel fóra). Pokud chceš, tak můžeš to být i ty "du.dan".
vychodocech
 
Příspěvky: 1239
Registrován: 18 úno 2013 02:12

Re: jóga může ulevit symptomům roztroušené sklerózy

Příspěvekod masha » 19 říj 2016 20:36

kurzy jogy pro RS každý čtvrtek večer v praze : http://www.mladisklerotici.cz/aktuality ... -2016-955/
masha
 
Příspěvky: 44
Registrován: 29 led 2014 00:31


Zpět na Přírodní léky, substance a běžně dostupné doplňky stravy - výzkum, zjištění, objevy ; vitamíny a alternativní medicína

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků