Postavení osob s RS v České republice - diplomová práce

Postavení osob s RS v České republice - diplomová práce

Příspěvekod Klára Hašlerová » 09 úno 2020 15:30

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou požádat všechny o vyplnění mého dotazníku.

Jsem studentka České zemědělské univerzity v Praze a provádím dotazníkové šetření k diplomové práci s názvem Postavení osob s roztroušenou sklerózou v České republice. Cílem práce je statistickým zpracováním porovnat socioekonomické postavení osob s RS. Z vyplněných dotazníků budu analyzovat, jakým způsobem se zdravotně postižení zapojují do společnosti, zda jsou začleněni do pracovního prostředí a další oblasti, které s onemocněním souvisí.

Dotazník je anonymní a jeho výsledky budou použity výhradně pro potřeby mé diplomové práce.

Děkuji za Váš čas.
Klára Hašlerová

https://forms.gle/rRzDT9tm2YChSDbq5
Klára Hašlerová
 
Příspěvky: 1
Registrován: 09 úno 2020 15:22

Re: Postavení osob s RS v České republice - diplomová práce

Příspěvekod marco » 16 úno 2020 00:04

Ja bych ten dotaznik i vyplnil, ale stejne jako jine dotazniky je hned 3. otatka: "Jak dlouho máte diagnostikovanou RS". To je z mojeho pohledu hrozne zavadejici a me to vzdy odradi neb se citim trochu "diskriminovane". Po doktorech jsem pred oficialni diagnostikou lital 15 let. Ale nejdriv jsem byl moc mlady, pak se moc sledoval, pak vylozene hypochondr a v 37 letech me praktickej dorazil hlaskou, ze RS urcite nemam, ze jsem na to uz moc stary. A nikoho pri tom moc nezajima, ze se celej zivot sotva plazite.
Tak snad se najdou lepsi pripady, ktery dotaznik vyplni :-).
marco
 
Příspěvky: 30
Registrován: 25 bře 2018 10:08


Zpět na Žádosti studentů o vyplnění dotazníků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník